سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

مجهزترین آبدرمانی مشکین شهر به بهره برداری می رسد - خبر

 

 

مجهزترین آبدرمانی مشکین شهر به بهره برداری می رسد

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشکین شهر گفت: مجهزترین آبدرمانی این شهرستان در منطقه گردشگری قینرچه به بهره برداری می رسد.

مجهزترین آبدرمانی مشکین شهر به بهره برداری می رسد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ایمانعلی ایمانی، سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشکین شهر تصریح کرد: مجتع آبدرمانی قاینار سبلان در منطقه نمونه گردشگری قینرچه و با مشارکت بخش خصوصی به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی بخش خصوصی در این پروژه اضافه کرد: بخش های مختلفی از جمله استخر بانوان و آقایان، حمام ترک، نمک درمانی، نشیمنگاه و وی- آی- پی در این مجموعه تدارک دیده شده است.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشکین شهر تاکید کرد: در این مجتمع همچنین تجهیزات بازی و تفریحات آبی نیز پیش بینی شده است.

به گفته ایمانی این پروژه می تواند به تقویت اقتصاد منطقه منجر شده و موجب جذب و ماندگاری گردشگران در مشکین شهر شود.

وی با اشاره به احداث 11 مجتمع آبدرمانی و دو استخر سنتی در این شهرستان اضافه کرد: در مجموع 10 مجتمع آبدرمانی و دو استخر سنتی فعال هستند.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشکین شهر همچنین در بازدید از شهر قصابه به احداث باغ شهر گردشگری در این شهر اشاره کرد.

ایمانی متذکر شد: به دلیل اینکه قصابه دروازه ورود مسافران مشکین شهر از استان های آذربایجان شرقی و غربی است احداث باغ شهر در دستور کار قرار گرفته است.