جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

مجموعه‌های ورزشی کارگران اردبیل تکمیل می‌شود - خبر

 

 

مجموعه‌های ورزشی کارگران اردبیل تکمیل می‌شود

استاندار اردبیل گفت: ۱۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶ کارگری جهت تکمیل مجموعه‌های ورزشی کارگران در شهرستان‌های اردبیل، خلخال و پارس‌آباد تخصیص می‌یابد.

مجموعه‌های ورزشی کارگران اردبیل تکمیل می‌شود
اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: منابع تعمیر و تکمیل مجموعه ورزشی کارگران در شهرستان‌های استان یک ضرورت است که با همکاری و هماهنگی مدیریت منابع وزارت فاز اول این اماکن به سرانجام می‌رسد.
 
او با بیان اینکه ۵ میلیارد تومان اعتبار از سوی استانداری جهت احداث ساختمان جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص می‌یابد، افزود: اختصاص اعتبار لازم به اداره کل اردبیل از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از محل اعتبارات تملک دارایی ملی می‌تواند مورد توجه قرار گیرد و مشکلات کلی را با این مبلغ حل و فصل کنیم.
 
استاندار اردبیل با اشاره به کسب رتبه اول اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ارزیابی وزارت ادامه داد: این اداره کل در ارزیابی عملکرد استانی و وزارتی جشنواره شهید رجایی و استمرار آن دارای اهمیت است باید اعتبار مضاعف به لحاظ کسب این موفقیت برای این اداره کل تخصیص یابد.