سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در اردبیل تشکیل می‌شود - خبر

 

 

مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در اردبیل تشکیل می‌شود

استاندار اردبیل ورود جوانان به برنامه ریزی در خصوص شناسایی و اقدامات عملیاتی را ضروری دانست و از تشکیل مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در استان خبر داد.

مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در اردبیل تشکیل می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان بر انجام عملیاتی برنامه‌های حوزه جوانان تاکید کرد و گفت: باید چشم اندازی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، افزایش میزان ازدواج، سالم سازی جوانان از اعتیاد و کاهش طلاق تعریف شده و حرکت در این مسیر انجام شود.

وی تصریح کرد: در تدوین برنامه در حوزه جوانان به صورت تخصصی عمل نشده و لازم است امور اجتماعی و جوانان خلاق و نخبه وارد عمل شده و اقدامات عملی تری در این خصوص اجرایی کنند.

استاندار اردبیل بیان کرد: خروجی برنامه‌های انجام گرفته باید به صورت مشخصی استخراج شده و هزینه‌های انجام گرفته به نتیجه موثری منجر شود.

بهنام جو افزود: در حوزه جوانان باید گفتگو بیشتر شده و سعه صدر مسوولان نیز در همین راستا بالا برود.

وی ادامه داد: در مسائل اجتماعی و فرهنگی از جمله حوزه جوانان از کمک‌های اقشار مختلف مردم باید استفاده شده و به صورت عملی نتایج بررسی‌ها ارائه شود.

در این نشست تعدادی از جوانان استان مسایل و مشکلات جوانان را ارائه کرده و خواستار اقدام سریع در خصوص استخراج مسایل و برنامه ریزی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در بین جوانان شدند.