جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

مبنای اقتصادی ورزش حمایت از کالای ایرانی است - خبر

 

 

مبنای اقتصادی ورزش حمایت از کالای ایرانی است

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل به جایگاه والای ورزش در حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: تمامی مسؤولان در کنار مردم در حمایت از تولیدات داخل کشور کوشا باشند.

مبنای اقتصادی ورزش حمایت از کالای ایرانی است
بهرام آقاخانی اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان "حمایت از کالای ایرانی" می‌بایست به صورت عملی در حمایت از تولیدات داخل کشور در تلاش باشیم.
 
وی افزود: برای دستیابی به این هدف به تمامی مسؤولان ورزشی و اجرایی استان اردبیل توصیه شده تا حتی‌المقدور از تولیدات داخلی و تجهیزات ساخته شده در کشورمان استفاده کنند تا زمینه رونق اقتصادی و اشتغال جوانان کشورمان فراهم گردد.
 
سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع، مسؤولان هیأت‌های ورزشی نیز در حمایت از رونق اقتصادی و کارآفرینی جوانان آستین همت خود را بالا زده و به محصولات ایرانی که در بسیاری از مواقع از لحاظ کیفیت و نوع ساخت با نمونه‌های خارجی برابری دارند، نگاه مثبتی داشته باشند.
 
آقاخانی به کسب موفقیت‌های اخیر ورزشکاران اردبیلی در ورزش قهرمانی اشاره کرد و توضیح داد: در شرایطی که تعداد مدال‌های ورزشکاران اردبیلی در رقابت‌های جهانی  سال 95 به 6 مدال می‌رسید، در سال گذشته شاهد افزایش این مدال‌ها به 27 نشان ارزشمند شدیم.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی یادآور شد: در مسابقات آسیایی سال 95 نیز در شرایطی که ورزشکاران اردبیلی موفق به کسب 8 مدال شده بودند، به 14 مدال ارزشمند دست یافتیم و در کسب عناوین قهرمانی در مسابقات قهرمانی کشور و مسابقات بین‌المللی نیز روند صعودی را طی کردیم.