رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

ماه محرم بهترین فرصت برای خودسازی است - خبر

 

 

ماه محرم بهترین فرصت برای خودسازی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: روحانیون به عنوان سنگرداران ولایت باید هجمه‌های دشمنان را خنثی کنند و ماه محرم بهترین فرصت برای تحقق این مهم است.

ماه محرم بهترین فرصت برای خودسازی است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت‌الاسلام مهدی ستوده بعد از ظهر امروز در جمع عزاداران اردبیلی اظهار داشت: در حال حاضر دشمنان و استکبار جهانی در هر نقطه از جهان سعی دارند با از بین بردن هویت اسلامی و جایگزین‌سازی هویت غربی در ایران اسلامی نقشه های شوم خود را پیاده‌سازی کنند که در این زمینه نقش روحانیون و علما بسیار خطیر و حساس است.
 
وی با اشاره به این که باید از ظرفیت روحانیون در امر فرهنگ‌سازی و بسترسازی انتقال فرهنگ نبوی و علوی در جامعه به‌کارگیری شود بیان کرد: به هیچ عنوان نباید میدان را به دست دشمنان دهیم چرا که هم اکنون دشمنان و استکبار جهانی به‌طور گسترده درصدد دستیابی به اهداف شوم خود از طریق شبکه‌های اجتماعی هستند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ماه محرم به عنوان بهترین فرصت برای مقابله با هجمه‌های سنگین و ننگین دشمنان خودسازی است که باید با بیان معارف دین اسلام و معارف عاشورا در این زمینه ورود پیدا کرده و در امر خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان و مقابله با جنگ نرم دشمنان اقدام شود.
 
ستوده تصریح کرد: مقابله با توطئه‌های دشمنان توسط روحانیون که سنگرداران ولایت هستند نیازمند بصیرت است که از این جهت می‌توان به روحانیون و علما اعتماد کرد و نسل جوان و امروزی کشورمان را که بیشتر از سایر اقشار جامعه تحت تاثیر قرار می‌گیرند را از توطئه‌های دشمنان خارج کنیم.