جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

مانور جهادی اصلاح روشنایی معابر در پارس‌آباد برگزار شد - خبر

 

 

مانور جهادی اصلاح روشنایی معابر در پارس‌آباد برگزار شد

سرپرست مدیریت برق پارس‌آباد گفت: مانور جهادی اصلاح روشنایی معابر در سطح شهر پارس‌آباد با مشارکت اکیپ‌های تلفیقی از مناطق مختلف استان برگزار شد.

مانور جهادی اصلاح روشنایی معابر در پارس‌آباد برگزار شد

پرویز اخوان هدف اصلی از برگزاری این مانور ارتقای رضایتمندی مشترکان و همچنین بها دادن به مطالبه مردم در بهبود روشنایی خیابان‌ها و معابر است که در کمترین زمان این کار انجام می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: در این مانور هفت اکیپ فعال بوده و ما با فراخوانی که از مدیریت برق اردبیل، گرمی و بیله‌سوار داشتیم تلاش کردیم تا این مانور را برگزار و نواقصات را رفع و مدت خاموشی‌ها را به حداقل برسانیم.
سرپرست مدیریت برق پارس‌آباد با بیان اینکه در این شهرستان 22 هزار دستگاه چراغ روشنایی معابر وجود دارد، گفت: ما در شهرستان پارس‌آباد به عنوان دومین شهر بزرگ استان یک هزار کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی داریم و به همین میزان نیز شبکه 20 کیلوولت هوایی دایر شده است.
اخوان حجم گسترده شبکه روشنایی معابر را در پارس‌آباد یادآور شد و بیان کرد: توجه به کیفیت تجهیزات، تعویض لامپ‌ها، ترانس‌ها و سایراصلاح و بهسازی‌ها در این حوزه زمان‌بر است و اکیپ‌های ما به محض اطلاع از خاموشی‌ها و نواقص کار در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر و تجهیز می‌کنند.
وی به فعال بودن سامانه 121 در ثبت اطلاعات ارائه شده از سوی مردم و انعکاس آن به اکیپ‌های روشنایی اشاره کرد و افزود: سعی‌مان بر این است تا کیفیت روشنایی معابر را با استفاده از لامپ‌های ال‌ای‌دی افزایش داده و صرفه‌جوئی را در این بخش شاهد باشیم.
سرپرست مدیریت برق پارس‌آباد اضافه کرد: در این مانور نیروهای حاضر در قالب اکیپ‌های تعمیر و تجهیز در پیشگیری از بیماری کرونا از ماسک استفاده کرده و پروتکل‌های بهداشتی را به دقت رعایت کرده‌اند.