جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

لیگ دسته سوم فوتبال کشور/ شهرداری بالاخره طعم پیروزی را چشید - خبر

 

 

لیگ دسته سوم فوتبال کشور/ شهرداری بالاخره طعم پیروزی را چشید

تیم فوتبال شهرداری اردبیل در هفته‌ی هفتم مرحله نهایی لیگ دسته سوم کشور بالاخره پس از شکست‌های متوالی، توانست سه امتیاز رقابت با دماوند آمل را از آن خود کند.

لیگ دسته سوم فوتبال کشور/ شهرداری بالاخره طعم پیروزی را چشید

هفته هفتم مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال کشور در سراسر کشور پیگیری شد که شهرداری اردبیل نماینده استان در استادیوم دایی توانست با نتیجه ۲ بر ۱ دماوند آمل را شکست دهد.

شهرداری که شش هفته متوالی با عدم پیروزی مواجه بود در این دیدار با گل‌های مصطفی نوبخت و فرحان لطفی توانست مقابل تیم رده هشتمی دماوند آمل به پیروزی رسیده و طعم اولین سه امتیاز این فصل را بچشد.

پیش از این پیش بینی می‌شد شهرداری اردبیل که پس از کش و قوس‌های فراوان، در روز‌های آخر و حتی پس از آغاز بازی‌ها راهی این مسابقات شده است روزهای سختی را در پیش داشته باشد که با همین مسأله نیز مواجه شده است.

پس از پایان هفته هفتم مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال کشور، شهرداری اردبیل با شش امتیاز از هفت بازی خود در رتبه هشتم جدول رده‌بندی گروه دو رقابت‌ها قرار دارد؛ لازم به توضیح است سه امتیاز از امتیازات شهرداری حاصل عدم حضور تیم مقاومت نوین تهران است که به‌زودی از جدول رقابت‌ها کنار گذاشته می‌شود تا این سه امتیاز نیز برای شهرداری حذف شود.

از هفته هشتم رقابت‌های مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم فوتبال شهرداری اردبیل ساعت ۱۴:۰۰ جمعه ۱۱ بهمن ۹۸ در استادیوم دوشان تپه تهران میهمان تیم عقاب تهران خواهد بود.

مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور با حضور ۳۰ تیم در ۳ گروه برگزار می‌شود که شهرداری اردبیل در گروه دوم رقابت‌ها با تیم‌های پاس گیلان، محتشم تبریز، مقاومت نوین تهران، پیشگامان فنون پارس تهران، عقاب تهران، شهید مولایی قراخیل، فرهنگ ایثار آستارا، دماوند آمل و ذوالفقار کاشان هم‌گروه است.