جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

لیگ دسته سوم فوتبال کشور؛ بازگشت مجدد نمایندگان اردبیل روی ریل شکست - خبر

 

 

لیگ دسته سوم فوتبال کشور؛ بازگشت مجدد نمایندگان اردبیل روی ریل شکست

از هفته یازدهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور، نخبگان مهر و شاهین کوثر آذربایجان پس از دو هفته موفق مجدداً به روند شکست‌های خود بازگشتند.

لیگ دسته سوم فوتبال کشور؛ بازگشت مجدد نمایندگان اردبیل روی ریل شکست

در هفته یازدهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور، تیم فوتبال شاهین کوثر اردبیل در خلخال به مصاف کاویان نقده رفت و با نتیجه ۴ بر ۱ شکست خورد.

در دیگر دیدار این گروه نخبگان مهر اردبیل نیز از ساعت ۱۴:۱۵ میهمان تیم فوتبال طلایه‌داران بوئین زهرا بود که با شکست ۴ بر ۱ به کار خود در این مسابقه پایان داد‌.

هر دو نماینده استان اردبیل در هفته‌های اخیر با کسب نتایج خوب برای مدتی به وضعیت خود در جدول بهبود بخشیده بودند که در هفته یازدهم مجدداً به دوران شکست‌ها بازگشتند.

گفتنی است مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال کشور با حضور ۶۴ تیم در ۵ گروه در حال پیگیری است و نخبگان مهر و شاهین کوثر اردبیل در گروه سوم رقابت‌ها با تیم‌های مبل محتشم تبریز، شهید اورکی اسلامشهر، مقاومت آستارا، کشاورز بوکان، شهاب زنجان، عقاب تهران، هرماس فاتح تبریز، سرخپوشان محمدزاده تبریز، کاویان نقده، موکریان مهاباد، طلایه‌داران قزوین هم‌گروه است؛ در پایان این مرحله تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله نهایی لیگ سه راه خواهند یافت.