رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

لیگ بسکتبال جوانان با قهرمانی تیم خلخال به پایان رسید - خبر

 

 

لیگ بسکتبال جوانان با قهرمانی تیم خلخال به پایان رسید

رئیس هیأت بسکتبال استان اردبیل گفت: مسابقات لیگ استانی بسکتبال جوانان با قهرمانی تیم خلخال به پایان رسید.

لیگ بسکتبال جوانان با قهرمانی تیم خلخال به پایان رسید

نورالدین افغانی‌اصل با اشاره به پایان مسابقات لیگ استانی بسکتبال جوانان اظهار کرد: مسابقات لیگ استانی بسکتبال جوانان در بخش آقایان با قهرمانی تیم خلخال به پایان رسید که بر اساس نتایج به دست آمده تیم‌های اتحاد جوان و باشگاه مقاومت، مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

وی افزود: امسال مسابقات لیگ بسکتبال در دو رده سنی نوجوانان و جوانان با شرکت پنج تیم آغاز شد که به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

رئیس هیأت بسکتبال استان اردبیل تصریح کرد: هدف از برگزاری مسابقات لیگ استانی در این رده سنی شناسایی نفرات برتر و تشکیل تیم‌های منتخب استان برای شرکت در رقابت‌های قهرمان کشوری در سال آینده است.

افغانی‌اصل با اشاره به استقبال کمرنگ دیگر شهرستان‌ها در مسابقات لیگ استانی بسکتبال گفت: تمامی شهرستان‌های استان اردبیل از برگزاری مسابقات لیگ استانی بسکتبال اطلاع داشتند ولی متأسفانه تنها پنج تیم در این دوره شرکت کردند که امیدوارم سال آینده این تعداد افزایش یابد.

وی به کمبود سالن تمرین بسکتبال در شهرستان اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: مدیرکل سابق اداره ورزش و جوانان استان اردبیل در این زمینه قول‌های داده بودند که هیچ کدام عملی نشد و امسال بسکتبال بزرگ‌ترین ضربه را از نبود سالن تمرین خورد.

افغانی اصل اضافه کرد: در دیداری که با سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان استان اردبیل داشتیم، قول‌هایی در زمینه رفع مشکلات سالن بسکتبال داده است که امیدوارم این مشکل در سال جدید برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس هیأت بسکتبال استان اردبیل تشریح کرد: فینال لیگ نوجوانان این هفته بین تیم‌های خلخال و سرعین به میزبانی شهرستان خلخال برگزار می‌شود تا تیم قهرمان نوجوانان مشخص شود.