رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

لیست رسمی نامزد‌های تأیید شده در حوزه‌های انتخابیه استان اردبیل فردا منتشر می‌شود - خبر

 

 

لیست رسمی نامزد‌های تأیید شده در حوزه‌های انتخابیه استان اردبیل فردا منتشر می‌شود

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اردبیل گفت: لیست رسمی نامزد‌های تأیید شده در حوزه‌های انتخابیه استان اردبیل فردا منتشر می‌شود.

لیست رسمی نامزد‌های تأیید شده در حوزه‌های انتخابیه استان اردبیل فردا منتشر می‌شود
 حجت‌الاسلام عبدالله بیدار صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر شورای نگهبان لیست نهایی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در اردبیل را اعلام کرده و فردا آگهی رسمی لیست نامزد‌های تأیید شده در حوزه‌های انتخابیه استان اردبیل از سوی فرمانداری‌ها منتشر می‌شود.
 
وی با اشاره به تایید صلاحیت 55 درصد از داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس در استان اردبیل نیز گفت: در پنج حوزه انتخابیه استان اردبیل 115 نفر از داوطلبان به تأیید شورای نگهبان رسیده است که در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین صلاحیت یک نفر به تأیید رسید و 47 نفر نامزد در این حوزه مورد تأیید نهایی قرار گرفتند.
 
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اردبیل از تأیید صلاحیت 27 نفر در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز نیز گفت: یک نفر نیز به حوزه انتخابیه گرمی تغییر مکان داده و  در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر 24 نفر، در حوزه انتخابیه گرمی هفت نفر و در حوزه انتخابیه مشگین‌شهر  10 نفر تأیید صلاحیت شدند.
بیدار بیان کرد: زمان قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات استان از فردا به مدت 7 روز آغاز می‌شود و طرفداران و کاندیدادها با رعایت ضوابط قانونی تبلیغات می‌توانند در این زمینه اقدام کنند که تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام شده است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی اظهار کرد: انتظار می‌رود با حضور گسترده مردم شاهد برگزاری انتخابات به‌صورت باشکوه و منظم باشیم و انتخابات به دور از هر گونه تخلف و با حضور گسترده مردمی برگزار شود و مردم به کسی که آن را شایسته می‌دانند رای داده و آن را برگزینند که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.