سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

لطفعلی زیادی به عنوان نخستین فرماندار شهرستان انگوت معرفی شد - خبر

 

 

لطفعلی زیادی به عنوان نخستین فرماندار شهرستان انگوت معرفی شد

لطفعلی زیادی روز شنبه طی آیینی با حضور استاندار اردبیل و جمعی از مسئولان استانی و محلی به عنوان نخستین فرماندار شهرستان تازه تاسیس انگوت معرفی شد.

لطفعلی زیادی به عنوان نخستین فرماندار شهرستان انگوت معرفی شد
در آیین معارفه فرماندار جدید این شهرستان که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، ۲۰ طرح عمرانی و اقتصادی با ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در این شهرستان تازه تاسیس به بهره برداری رسید.
 
استاندار اردبیل در آیین افتتاح فرمانداری و آغاز به کار نخستین فرماندار شهرستان انگوت گفت: مردم شهر گرمی و تازه‌کند انگوت از آب آشامیدنی مناسب برخوردار نیستند ولی اقدامات اساسی برای آبرسانی به مناطق شهری و روستایی این منطقه آغاز شده است.
 
اکبر بهنامجو افزود: احداث سد عمارت و سد تازه‌کند انگوت با اعتباری بالغ بر چهار هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری گامی اساسی برای توسعه این شهرستان تازه تاسیس است.
 
وی با اشاره به اتمام عملیات ساخت سد تازه کند و افتتاح سد عمارت در سال آینده بیان کرد: با بهره گیری از منابع آبی ذخیره شده در این ۲ سد، روستاهای اطراف تازه‌کند و شهر گرمی از نعمت آب آشامیدنی مطمئن برخوردار می‌شوند.
 
استاندار اردبیل با بیان اینکه سال آینده مطالعات آبرسانی به شهر گرمی و تازه کند انگوت به اتمام می‌رسد، گفت: با حمایت مناسب وزارت نیرو و پیگیری صورت گرفته، اعتبار مناسبی برای آبرسانی روستاهای این شهرستان در نظر گرفته شده و در سال آینده نیز اعتبار لازم تامین می شود.