رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

لزوم همکاری همه برای ایجاد 20 هزار شغل - خبر

 

 

لزوم همکاری همه برای ایجاد 20 هزار شغل

استاندار اردبیل گفت : تسهیلات اشتغال باید با نگاه مثبت و به صورت جدی و دلسوزانه پیگیری شود و طرح های با الویت اشتغال تا پایان سال تکمیل شود .

لزوم همکاری همه برای ایجاد 20 هزار شغل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بهنام جو در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان با بیان اینکه اجرای طرح های مهم کلان در روستاها مورد تاکید رییس جمهوری است ،افزود : برای تسهیل و تسریع در پرداخت وام روستایی و اشتغال فراگیر همه توان خود را به کار می گیریم .

وی بار دیگر بر ضرورت ایجاد ۲۰ هزار شغل در سال جاری اشاره کرد و افزود: سرمایه گذار باید احساس آرامش داشته باشد و باید همه ما در هر شرایط نسبت به این قضیه احساس مسئولیت کنیم.

استاندار اردبیل با بیان اینکه در آینده نزدیک وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برای بررسی وضعیت اشتغال به استان سفر می کند، گفت : فرمانداران و بانک های عامل نسبت به تخصیص اعتبار به طرح ها نهایت همکاری را داشته باشند و نهایت تلاش خود را برای احصا طرح ها و موانع به کار گیرند .

وی همچنین از سفر رییس جمهوری به استان خبر داد و افزود: در ارایه تسهیلات روستایی باید سرعت عمل داشته باشیم چرا که تاکید ریاست محترم جمهوری بر اشتغال پایدار و فراگیر در بحث گردشگری و کشاورزی است و باید در این مسیر گام برداریم .

بهنام جو با بیان اینکه ایجاد اشتغال اولویت اصلی ما در استان است ، گفت: مسایل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در سایه اشتغال مرتفع می شوند.