جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

لزوم همراهی نهادهای اجرایی برای توسعه صنعت - خبر

 

 

لزوم همراهی نهادهای اجرایی برای توسعه صنعت

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه صنعت و پیشرفت در مسیر تولید، باید نهادهای اجرایی همراهی و همکاری‌های لازم را صورت دهند.

لزوم همراهی نهادهای اجرایی برای توسعه صنعت
علی نیکزاد در حاشیه بازدید از کارخانه گروه صنعتی اُنیکس سفال در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برای توسعه صنعت و پیشرفت در مسیر تولید، باید نهادهای اجرایی همراهی و همکاری‌های لازم را صورت دهند.
 
وی افزود: کاهش بروکراسی اداری در بالاترین حد ممکن و همچنین حمایت و همراهی در کلیه مراحل ایجاد، فعالیت و توسعه گروه‌های صنعتی دو امر مهمی است که یقیناً باید مسئولان اجرایی مربوطه در دستور کار خود قرار دهند و با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید، امروز دیگر حجت برای همگان جهت تلاش در مسیر تحقق این مهم تمام شده است.
 
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با تقدیر از زحمات فعالان عرصه تولید، بیان کرد: با شرایط اقتصادی موجود فعالیت در عرصه تولید و صنعت، جهاد است و وظیفه تمامی ما، به‌عنوان نمایندگان مردم حمایت از این عزیزان است؛ البته در این عرصه حتماً باید با دقت تمام نسبت به مطالبه و پیگیری امور این حوزه از مراجع و نهادهای مربوطه اهتمام بورزیم.
 
نیکزاد تصریح کرد: مجموعه‌های مختلف پرتوان صنعتی در استان با همت مضاعف در حال تلاش برای ساخت ایران قوی هستند و انصافاً مسئولین استانی نیز در حد امکان حمایت کرده‌اند اما یقیناً برای بهبود وضعیت اقتصادی باید تلاش بیشتری از سوی همگان صورت گیرد.
 
وی با اشاره به فعالیت‌های کارخانه گروه صنعتی اُنیکس سفال اظهار داشت: مدیران این مجموعه در جرگه انسان‌های با دغدغه و فداکار این مرز و بوم قرار دارند و با کار دانشگاهی و علمی در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی فاز جدید تولید محصولات کائولین با توجه به معادن موجود در استان هستند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، منتخب مردم اردبیل گفت: تلاش خواهیم کرد تا موانع و مشکلات موجود در این مسیر را سریع‌تر رفع نمائیم تا با راه‌اندازی این مجموعه، استان صاحب کارخانه مادر این حوزه گردد و به دنبال آن فرصت برای صنایع تولیدی مختلف محیا شود؛ نباید این را فراموش کنیم که این‌گونه مسائل با همراهی کامل تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئولان امکان‌پذیر است.