سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

لزوم حمایت شورای شهر اردبیل از قهرمانان ورزشی - خبر

 

 

لزوم حمایت شورای شهر اردبیل از قهرمانان ورزشی

نشست هم‌اندیشی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل برگزار و بر حمایت شورای شهر از قهرمانان جهانی و المپیکی استان تأکید شد.

لزوم حمایت شورای شهر اردبیل از قهرمانان ورزشی

در این نشست در خصوص موضوعاتی همچون حمایت و تجلیل از قهرمانان ورزشی، حمایت در راستای افزایش زیرساخت‌های ورزش همگانی، حمایت از ورزش قهرمانی، توسعه تجهیزات ورزش همگانی در پارک‌ها و فضاهای سبز و حمایت ویژه شورای اسلامی شهر اردبیل از هیأت‌های ورزشی و اجرای برنامه‌های فرهنگی اجتماعی با حمایت سازمان‌های مردم نهاد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ضمن تقدیر از حمایت شهردار اردبیل و شورای اسلامی شهر از توسعه ورزش همگانی و حمایت از هیأت‌های ورزشی اظهار کرد: توسعه زیرساخت ورزش همگانی و قهرمانی از نیازهای اصلی ورزش شهرستان اردبیل است که با رفع موانع و مشکلات آن، شاهد رشد و شکوفایی ورزش قهرمانی و همگانی در سطح اردبیل خواهیم بود.

وی افزود: استان اردبیل جزو ۳ استان برتر کشور در کسب مدال‌های المپیک و جهانی است و شاهد افتخارات ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، وزنه‌برداری، جانبازان و معلولین، کشتی، ورزش ناشنوایان، ووشو و دیگر رشته‌های ورزشی هستیم که تداوم کسب این افتخارات نیاز به حمایت مسؤولان دارد.