سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

لزوم تدوین برنامه یکساله در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت - خبر

 

 

لزوم تدوین برنامه یکساله در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت

استاندار اردبیل گفت: لازم است برنامه یکساله در تمامی حوزه‌ها به خصوص در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان تهیه و تنظیم شود.

لزوم تدوین برنامه یکساله در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت

اکبر بهنام‌جو بعداز ظهر امروز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که در سالن شیخ‌صفی استانداری اردبیل برگزار شد اظهار کرد: لازم است برنامه یکساله در تمامی حوزه‌ها به خصوص در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان تهیه و تنظیم شود.

وی گفت: باید بتوانیم عملکردمان را بعد از اجرایی شدن برنامه‌ها در این حوزه بسنجیم و ببینیم که چه مقدار در پیشبرد اهداف انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موثر بوده‌ایم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: لازم است جلسات کارگروه‌های مختلف و هم‌راستا مانند کارگروه ترویج فرهنگ اقامه نماز و کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به‌منظور هم‌افزایی و تاثیرگذاری بیشتر در میان مردم و جوانان با یکدیگر ادغام شود.

یاسر شاهی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در این جلسه بیان کرد: بالاترین و بهترین گزینه برای پاسداری از میراث شهدا و دفاع از نظام اسلامی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی گفت: هجمه‌های دشمن و مشکلات کشور نباید اجازه دهد تا از ترویج این فرهنگ الهی غافل شویم وپرداختن به این موضوع یک وظیفه همگانی است.