جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

لزوم تبدیل جاده تک بانده اردبیل - سرچم به جاده ۲ بانده - خبر

 

 

لزوم تبدیل جاده تک بانده اردبیل - سرچم به جاده ۲ بانده

امام جمعه کوثر گفت: با توجه به آمار بالای تصادفات در محور اردبیل - سرچم، لزوم تبدیل این جاده تک بانده به محور دوبانده بسیار حس می‌شود.

لزوم تبدیل جاده تک بانده اردبیل - سرچم به جاده ۲ بانده
حجت الاسلام عسگر بیگی امام جمعه کوثر ضمن تسلیت سال‌روز وفات نبی مکرم اسلام و تأکید بر برگزاری مراسم سوگواری آن حضرت اظهار کرد: درآمد موقوفات شهرستان به نوبه خود حتی بالاتر از شهرستان‌های هم‌جوار است که هزینه‌کرد درآمدها معلوم نیست و متأسفانه حتی نمایندگی از این اداره در شهرستان کوثر نیز وجود ندارد.
 
وی در رابطه با وضعیت محور اردبیل - سرچم و آمار بالای تصادفات و کشته‌های این جاده در چند روز گذشته بیان داشت: متأسفانه مسئولین امر استانی و به‌ویژه اداره کل راه و شهرسازی چندین سال است که در مورد اجرای عملیات دوبانده کردن این جاده با توجه آمار بالای تردد و نبود استانداردهای مناسب و به‌ویژه گردشگرپذیربودن استان همچنان دست روی دست گذاشته‌اند.
 
امام جمعه کوثر همچنین با اشاره به تعداد ۵ تَن کشته تصادفات سه روز اخیر در محور اردبیل - سرچم اظهار داشت: این آمارها نشان‌دهنده جایابی درست در ساخت بیمارستان شهر گیوی بود که متأسفانه هیچ‌گونه اقدامی برای تجهیز بخش‌های تخصصی بویژه اتاق عمل آن‌ها صورت نگرفته که در مواقع بحرانی پاسخگوی نیازمندی‌های اورژانسی مسافران و اهالی باشد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، بیگی در پایان روز بسیج دانش آموزی و روز آغاز امامت امام زمان(عج) را تبریک گفته و خواستار ارائه گزارش مسئولین استانی و شهرستانی در خصوص تضمین ۲۲۰ میلیارد تومان برای آغاز اجرای عملیات پایاب سد گیوی در آستانه یک سالگی سفر دکتر محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و معاون رئیس جمهور به شهرستان کوثر شد.