جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

لایحه مناطق آزاد جدید در مجلس اعلام وصول شد - خبر

 

 

لایحه مناطق آزاد جدید در مجلس اعلام وصول شد

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه مناطق آزاد جدید تجاری در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.

لایحه مناطق آزاد جدید در مجلس اعلام وصول شد

 

شکور پورحسین اظهار کرد:  منطقه آزاد تجاری از مطالبات مهم و اساسی استان اردبیل بوده و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیگیر تحقق این موضوع هستند.
 
وی با بیان اینکه لایحه یک فوریتی منطقه آزاد تجاری با تلاش‌های فراوان و با وجود مخالفان جدی در مجلس به تصویب رسیده است، افزود : خوشبختانه برنامه ششم توسعه و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به عنوان اسناد کلان بر تصویب کامل آن تأکید شده و دولت را مکلف به آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم می‌کند .  
 
نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرهای پارس‌آباد، بیله‌سوار، گرمی و اصلاندوز به عنوان محدوده مناطق آزاد تجاری مشخص شدند ولی اخیرا اصلاندوز از این محدوده خارج شده و با پیگیری‌ها و مکاتبات انجام گرفته امیدواریم این شهر نیز جزو مناطق آزاد تجاری محسوب شود .
 
به گزارش خبرگزاری فارس، پورحسین خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت بندر خشک اصلاندوز، منطقه آزاد تجاری برای توسعه همه جانبه منطقه بسیار ضروری بوده و با انجام رایزنی‌های لازم درصدد الحاق این منطقه به مناطق آزاد تجاری استان خواهیم بود.