جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

لازمه تحقق شعار سال، برخورداری از روحیه جهادی است - خبر

 

 

لازمه تحقق شعار سال، برخورداری از روحیه جهادی است

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: لازمه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برخورداری از روحیه جهادی است.

لازمه تحقق شعار سال، برخورداری از روحیه جهادی است

 

حجت‌الاسلام اکبر اکبری اظهار کرد: موفقیت‌های جهاد کشاورزی استان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بالاخص قوت غالب کشور، گندم حائز اهمیت است.
 
وی لازمه پیشرفت در بخش کشاورزی را سعی و اهتمام تمامی دست‌اندرکاران تولید در بخش کشاورزی با روحیه جهادی برشمرد و افزود: لازمه ترقی و پیشرفت در جامعه اسلامی اجرای دستورات قرآن کریم است زیرا این کتاب آسمانی است که هدایت‌گر مسلمین  و برنامه زندگانی آنان است.
 
مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با اشاره به اهمیت تقوا و پرهیزکاری افزود: خداوند بعد از شداید در سایه تقوا موجبات نجات انسان را فراهم می‌آورد  و باعث فزونی در پرهیزکاری و عاقبت به خیری می‌شود  این تقوا است که باعث بصیرت می‌شود و خداوند به فرد تقوا پیشه قدرت فرقان یا قدرت تشخیص حق از باطل را عنایت می‌فرماید.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، اکبری با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی یادآور شد: تمامی مسؤولان و دست‌اندرکاران بخش تولید باید تمامی سعی و اهتمام خود را در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی که امسال بنام تولید و اشتغال نامگذاری شده است مبذول دارند زیرا بخش کشاورزی استان نقش کلیدی و محوری در ایجاد اشتغال و کارآفرینی و کاهش بیکاری در جامعه دارد.