سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

قیمت ماسک‌ها در اردبیل افزایش پیدا نمی‌کند - خبر

 

 

قیمت ماسک‌ها در اردبیل افزایش پیدا نمی‌کند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: قیمت‌ها همان قیمت قبلی خواهد بود در صورت نیاز آنالیزهای جدید با استانداردهای لازم انجام و در صورت لزوم قیمت مناسب متعاقبا اعلام خواهد شد.

قیمت ماسک‌ها در اردبیل افزایش پیدا نمی‌کند
رامین صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: به منظور هماهنگی و افزایش تعامل بین دستگاه‌ها و حمایت از واحد های تولیدکننده انواع ماسک و تهیه و توزیع و قیمت‌گذاری این کالای بهداشتی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.
 
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اظهار کرد: در راستای حمایت از واحد های تولید کننده انواع ماسک بررسی و تسهیل مشکلات واحدهای تولید کننده که از زمان شیوع کرونا در خدمت مردم بوده‌اند از اهداف اصلی است.
 
صادقی در خصوص قیمت‌گذاری انواع ماسک گفت: قیمت‌ها همان قیمت قبلی خواهد بود در صورت نیاز آنالیزهای جدید با استانداردهای لازم انجام و در صورت لزوم قیمت مناسب متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
وی در خصوص نحوه تامین و توزیع انواع ماسک گفت: در خصوص تهیه و تامین مواد اولیه تولید ماسک رایزنی‌های لازم انجام یافته و جای نگرانی نیست چرا که دستگاه‌های جدید توسط سرمایه‌گذاران تهیه و در دست راه‌اندازی است.