رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

قوانین دست و پا گیر برگزاری مسابقات فوتسال در کشور برداشته شد - خبر

 

 

قوانین دست و پا گیر برگزاری مسابقات فوتسال در کشور برداشته شد

دبیر سازمان لیگ فوتسال گفت: قوانین دست و پا گیر برگزاری مسابقات فوتسال در کشور برداشته شد.

قوانین دست و پا گیر برگزاری مسابقات فوتسال در کشور برداشته شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آرش جابری عصر امروز در جلسه هم‌اندیشی فوتسال استان اردبیل که در سالن کنفرانس ورزشگاه 6 هزار نفری رضازاده اردبیل برگزار شد اظهار داشت: قوانین و مقررات دست و پا گیر برگزاری مسابقات فوتسال در کشور برداشته شد و این مسابقات به دور از هر گونه مانعی و به صورت باشکوهی برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه حضور خبرنگاران بدون کارت خبرنگاری نیز در تمامی بازی‌های مسابقات فوتسال کشور امکان‌پذیر است، افزود: هدف ما این است که این مسابقات به صورت منظم و با شکوه برگزار و از طریق رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها در سطح گسترده‌ای اطلاع‌رسانی شود.
 
دبیر سازمان لیگ فوتسال ایران از برگزاری المپیاد فوتسال در کشور خبر داد و تصریح کرد: با وزارت ورزش و جوانان و دستگاههای مربوطه جلسه هماهنگی این المپیاد برگزار شده تا بتوانیم با برگزاری این رویداد مهم گام اساسی در شناسایی استعدادهای فوتسال کشور برداریم.
 
جابری گفت: برنامه‌ریزی برای مسابقات فوتسال کشور در رده‌های مختلف سنی انجام شده است و این مسابقات به صورت ویژه و با نظم خاصی برگزار می‌گردد.
 
وی تصریح کرد: حضور بخش خصوصی در رشد و توسعه فوتسال یک مقوله مهم است به طوری که هم‌اکنون 90 درصد فوتسال در کشور زیر نظر بخش خصوصی بوده که ما حمایتهای همه‌جانبه‌ای در این راستا از بخش خصوصی داریم تا فوتسال کشور رشد و توسعه را تجربه کند.
 
دبیر سازمان لیگ فوتسال ایران اظهار کرد: باتوجه به اینکه هزینه برگزاری مسابقات برگزاری فوتسال در کشور بالاست از این رو حق ورودی‌هایی از تیم‌ها اخذ می‌شود که باز هم در این زمینه حمایت از تیمهای فوتسال اولویت اساسی است.
 
جابری از تدوین تقویم جدید ورزشی فوتسال کشور خبر داد و افزود: به زودی این تقویم تدوین و زمان آغاز و پایان لیگ فوتسال در رده‌های مختلف مشخص می‌گردد و لیگ فوتسال نونهالان در تیر ماه، جوانان در مرداد ماه و تیم امید در شهریور 98 آغاز می‌شود.
 
وی رشد و توسعه فوتسال اردبیل را چشمگیر دانست و گفت: در این زمینه هیئت فوتسال استان اردبیل زحمات و تلاش‌های بسیاری انجام داده که این تلاشها در راستای توسعه فوتسال استان قابل تقدیر است.
 
دبیر سازمان لیگ فوتسال ایران اظهار کرد: حضور تیم‌های فوتسال اردبیل در سطح فوتسال کشور بسیار خوب است و انتظار می‌رود در آینده شاهد حضور تیم‌های فوتسال اردبیل در سطح بالای فوتسال کشور باشیم که این مهم دور از انتظار نیست.