سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

قهرمان لیگ برتر فوتبال اردبیل مشخص شد - خبر

 

 

قهرمان لیگ برتر فوتبال اردبیل مشخص شد

در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتبال استان اردبیل، تیم منتخب گرمی به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

قهرمان لیگ برتر فوتبال اردبیل مشخص شد
با پیگیری هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال استان اردبیل با نتایج به دست آمده تیم منتخب شهرستان گرمی به عنوان قهرمان استان معرفی شد.
 
به دلیل انتخابی بودن این رقابت‌ها برای صعود قهرمان استان به رقابت‌های لیگ دسته سه کشوری، مسابقات با شرکت تیم‌های مختلف از نقاط مختلف استان و با حساسیت بسیار بالایی برگزار شد که در نهایت با کسب نتایج مناسب فوتبالیست‌های شهرستان گرمی و صعود جوانان آینده‌دار این شهرستان به لیگ دسته سه فوتبال کشور همراه شد.
 
در هفته دوازدهم از مسابقات لیگ برتر استان، تیم هیأت فوتبال گرمی با نتیجه 2-0 در مقابل کشاورز آلنی مشگین‌شهر به برتری دست یاقت و میعاد مغان نیز با استفاده از امتیاز میزبانی با همین نتیجه در مقابل شهرداری جام‌جم به برتری دست یافت.
 
همچنین پیروزی قاطعانه تیم فوتبال نسیم فولادلوی هیر با نتیجه 10 بر 1 در مقابل ذوب‌آهن اردبیل را می‌توان از نکات قابل توجه این هفته از مسابقات دانست، در دیگر دیدار پرگل این هفته نیز نخبگان مهر اردبیل با نتیجه 5 بر 2 در مقابل دهیاری گوگ‌تپه به برتری دست یافت.
 
بنا به این گزارش تیم منتخب شهرستان گرمی با کسب پیروزی که در این هفته از مسابقات به دست آورد، امتیازات خود را به عدد 30 رساند تا در دو هفته مانده به پایان رقابت‌ها قهرمانی خود را جشن بگیرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، در حال حاضر تیم شهرداری اردبیل به عنوان تنها نماینده فوتبال استان در مرحله دوم رقابت‌های لیگ دسته سه فوتبال کشور حضور داشته و تا بدین جای کار در جایگاه دوم گروه قرار گرفته تا به عنوان یکی از شانس‌های اصلی صعود به لیگ دسته دو محسوب ‌شود.