رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

قرعه‌کشی مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتسال کشور انجام شد - خبر

 

 

قرعه‌کشی مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتسال کشور انجام شد

تیم فوتسال الغدیر اردبیل که با حضور در جمع 8 تیم نهایی لیگ دسته دو کشور در یک قدمی صعود به لیگ یک قرار گرفته، با برگزاری مراسم قرعه‌کشی حریفان خود را شناخت.

قرعه‌کشی مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتسال کشور انجام شد

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی، تنها نماینده فوتسال استان اردبیل در لیگ دسته دو فوتسال کشور حریفان خود را شناخت.

در شرایطی که الغدیر اردبیل در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌ها به عنوان میزبان مسابقات معرفی شده بود، از سوی فدراسیون فوتبال در مرحله پایانی رقابت‌ها با میزبانی مجدد اردبیل موافقت به عمل نیامده و این بار استان مرکزی به عنوان میزبان تیم‌های حاضر در گروه یک مسابقات معرفی شد.

با توجه به این که هشت تیم در مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتسال کشور حضور دارند، با برگزاری مراسم قرعه‌کشی در گروه اول تیم‌های ایرالکوی اراک، پلیمر کرمانشاه و هیأت فوتسال کاشان به همراه الغدیر اردبیل قرار گرفتند.

 همچنین تیم‌های گروه دوم این رقابت‌ها را نیز خالص‌سازان زنجان، شاهین کرمانشاه، مقاومت تهران و امید مرزن‌آباد تشکیل می‌دهند، دیدارهای گروه دوم نیز به میزبانی تیم امید مرزن‌آباد برگزار خواهد شد.

پیش از این الغدیر اردبیل از مرحله مقدماتی لیگ دسته دو فوتسال کشور به عنوان تیم سوم از گروه خود صعود کرده و در مرحله نیمه‌نهایی نیز به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به خالص‌سازان زنجان، به عنوان تیم دوم به مرحله پایانی راه یافته بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، لازم به ذکر است از هر گروه دو تیم به لیگ دسته یک فوتسال کشور صعود خواهند کرد و در صورت صعود نماینده اردبیل از این مرحله، بار دیگر ورزش دوستان اردبیلی طعم شیرین حضور نماینده‌ای از استان را در لیگ دسته یک فوتسال کشور خواهند چشید.