رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

قدردانی مردم گرمی از امام جمعه اردبیل - خبر

 

 

قدردانی مردم گرمی از امام جمعه اردبیل

اهالی غیورو ولایتمدارشهرستان گرمی از مواضع آیت الله سیدحسن عاملی، برای بازگرداندن روستای عمارت به محدوده شهرستان گرمی قدردانی کردند.

قدردانی مردم گرمی از امام جمعه اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اهالی غیورو ولایتمدارشهرستان گرمی از مواضع و فراخوان آیت الله سیدحسن عاملی، برای بازگرداندن روستای عمارت به محدوده شهرستان گرمی قدردانی کردند.

اهالی گرمی از اقشارمختلف درمصاحبه با خبرگزاری صداوسیما درگرمی، اقدامی شایسته در مساله انفکاک روستای عمارت و انتقال آن به حوزه استان آذربایجان شرقی که نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز اردبیل، همواره به تاسی از مقام معظم رهبری پشتیبانی از دولت‌های مختلف را برای تسهیل خدمات‌رسانی به مردم توصیه می‌کنند، از مواضغ قاطع و انقلابی آیت الله عاملی ، مسئولان استانی ، پیگیری صداوسیمای مرکزاردبیل و اقشارمختلف مردم استان در حمایت از این مساله ،نسبت به حل و شفاف سازی در این زمینه قدردانی نمودند.

همچنین در جلسه دیروز هیأت دولت مصوبه موضوع روستای عمارت اصلاح شد و این روستا همچنان جزو شهرستان گرمی استان اردبیل باقی خواهد ماند.

براساس اعلام رسمی روابط عمومی استانداری اردبیل مصوبه اخیر دولت مبنی بر حذف نام روستای عمارت دیروز در جلسه هیات دولت طرح و اصلاح و به تصویب رسید.

براساس این خبر روستای عمارت جزو شهرستان گرمی باقی ماند.

چند روز پیش استاندار اردبیل با تاکید بر قرار داشتن روستای عمارت در محدوده استان اردبیل گفته بود: لغو مصوبه انتزاع روستای عمارت از این استان بزودی ابلاغ می شود.