حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

قدردانی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران از صدا و سیما - خبر

 

 

قدردانی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران از صدا و سیما

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از همراهی و همدلی رسانه ملی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل علی منصور لکورچ در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: خدمت به کسانی که در راه اعتلای اسلام و انقلاب هستی خود را تقدیم کردند افتخار ماست و حضور رسانه انقلابی در کنار خانواده های معظم شهدا برای آنان قوت قلب و اطمینان است که بدانند راه شهیدان فراموش نشده و نخواهد شد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تولید برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی در صدا و سیمای مرکز اردبیل و پوشش رسانه ای همه مراسم ها و یادواره ها و تشییع شهیدان والا مقام را ستودنی خواند و افزود: بحمدالله کمیت و کیفیت این برنامه ها هر سال افزایش یافته و در سال 95 به اوج خود رسیده است چنانکه پس از گزارش جامع مدیر کل صدا و سیما در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان، عملکرد رسانه استانی مورد تحسین استاندار محترم و اعضای شورا قرار گرفت .

در این نشست صمیمی کتاب نفیس و ارزشمند ده جلدی وصیت نامه شهدای استان اردبیل که به تازگی چاپ و رونمایی شده است برای استفاده برنامه سازان به کتابخانه صدا و سیما اهدا شد.

مددی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز با تقدیر از همکاری های متقابل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مجموعه اهدایی را یک گنجینه با ارزش خواند و ابراز امیدواری کرد هنرمندان مرکز بتوانند حق شهدا و خانواده های آنان را ادا نمایند.