سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

قدرت امروز ایران ثمره خون شهداست - خبر

 

 

قدرت امروز ایران ثمره خون شهداست

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان گفت: نظام جمهوری اسلامی عظمت کنونی خود را مدیون شهدایی است که هرگزمقابل دشمن زیربار ذلت نرفتند.

قدرت امروز ایران ثمره خون شهداست

 

حجت‌الاسلام نجات فیاضی در یادواره شهدای پایگاه مقاومت شهید مصطفی خمینی محله ولیعصر‌(عج) پارس آباد که با محوریت شهدای مدافع حرم برگزار شد، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ابهت و عظمت کنونی خود را مدیون شهدایی است که هرگز در مقابل دشمن زیر بار ذلت نرفته و امروز باصلابت و اقتدار در مقابل یزیدیان زمان ایستاده است.
 
وی با بیان اینکه شهدای ما تربیت یافته مکتب امام حسین (ع) و برگزیده خداوند هستند، افزود: نمونه بارز این شهدا، شهدای مدافع حرم همچون شهید دهقانی نیا، آقایی و سیفی، شهید محسن حججی‌ها هستندکه با صلابت در مقابل دشمن تکفیری داعش ایستاده و سر در راه اعتقادات و باورهای مقدس خود دادند که باید برای ما الگو باشد.
 
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با یادآوری اینکه امام حسین(ع) درس عزت، مقاومت و ذلت‌ناپذیری را به همه یاد داده‌ است، تصریح کرد: ما نیز وظیفه داریم تا در برابر خواسته یزدیان زمان تسلیم نشده و راه مقاومت و عزت و ذلت‌ناپذیری را با صلابت تمام طی کنیم.
 
وی ادامه داد: امروز فضای مجازی تبدیل به قتلگاه جوانان شده است که خانواده‌ها و جوانان باید هوشیار باشند.
 
در ابتدای این یاداوره نیز سرهنگ نوری فرمانده سپاه ناحیه پارس‌آباد شهادت را یک موهبت الهی  و شهدا را پرچم‌دار عزت و شرافت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست که در هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی افتخارآفرینی و جانفشانی کردند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، پخش کلیپ، مداحی و سینه‌زنی و سفره احسان از دیگر بخش‌های این یادواره بود.