جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد در اردبیل با هدف حفظ اشتغال پیگیری می‌شود - خبر

 

 

فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد در اردبیل با هدف حفظ اشتغال پیگیری می‌شود

استاندار اردبیل گفت: فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد در اردبیل با هدف حفظ اشتغال پیگیری می‌شود.

فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد در اردبیل با هدف حفظ اشتغال پیگیری می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل اظهار داشت: فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد در اردبیل با هدف حفظ اشتغال پیگیری می‌شود و در این زمینه ظرفیت بخش خصوصی نیز حائز اهمیت است.
 
استاندار اردبیل با اشاره به اهتمام جدی برای فعال سازی واحدهای تولیدی راکد که با مشکلات سرمایه در گردش و بدهی های بانکی مواجه هستند، گفت: آغاز چرخه تولید در این واحدها به تثبیت اشتغال های موجود در واحدها منجر خواهد شد.
 
وی بر حمایت بانک ها و دستگاه های خدمات رسان از واحدهای تولیدی تاکید کرد و بیان کرد: تامین سرمایه در گردش، تقسیط بدهی‌های بانکی و رفع مشکل هماهنگی با شهرک‌های صنعتی و محیط زیست با این واحدها اولویت اساسی است و در این زمینه باید از اهتمام جدی مسئولان به کار گرفته شود.
 
بهنامجو تصریح کرد: درصدد هستیم با بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی در راستای توسعه استان و اشتغال‌ زایی گام‌های اساسی و هدفمند برداریم و به تمامی اهداف خود در امر ایجاد اشتغال تا پایان امسال جامه عمل بپوشانیم که این مسئله در اولویت کاری قرار گرفته است.
 
وی بیان کرد: اهمیت به بخش گردشگری استان یک اولویت اساسی و مهم برای ما است که در این زمینه از مسئولان و دستگا‌ه‌های مربوطه انتظار می‌رود که با ظرفیت بخش خصوصی بتوانیم مشکلات موجود را از میان برداشته و به تمامی اهداف خود در توسعه اقتصاد و اشتغال دست یابیم.