جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

فعال‌سازی اتوماسیون جامع تحت وب نظام مهندسی ساختمان در پارس‌آباد - خبر

 

 

فعال‌سازی اتوماسیون جامع تحت وب نظام مهندسی ساختمان در پارس‌آباد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: با هدف توسعه امکانات نرم‌افزاری، سیستم اتوماسیون اجرای نقشه در شهرستان پارس‌آباد فعال شد.

فعال‌سازی اتوماسیون جامع تحت وب نظام مهندسی ساختمان در پارس‌آباد

اردشیر آرش اظهار کرد: در دوره هفتم هیأت مدیره سعی بر این شد که بهای بیشتری به شهرستان‌ها داده شود و در این زمینه 80 درصد تعرفه خدمات مهندسی شهرستان پارس‌آباد را برابر با شهرستان اردبیل به میزان 100 رساندیم.

وی افزود: در زمان تشکیل کلاس‌های ارتقای پایه نظام مهندسی در حدود 50 نفر از مهندسین شهرستان پارس‌آباد به مرکز استان مراجعه کرده و از لحاظ هزینه و وقت متحمل زیان‌هایی می‌شدند، اما در تلاش خواهیم بود تا تمامی آزمون‌ها و کلاس‌های مدنظر در خود شهرستان پارس‌آباد نیز برگزار شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل تصریح کرد: سیستم اتوماسیون اجرای نقشه در راستای اجرای عدالت حرفه‌ای در شهرستان پارس‌آباد راه‌اندازی شد که مهندسین به صورت آنلاین در سایت از تمامی امکانات می‌توانند استفاده کنند.

آرش در خصوص امور رفاهی مهندسین عضو نظام شهرستان پارس‌آباد گفت: امور رفاهی و تسهیلات بانکی فقط در شعب مرکز اردبیل انجام می‌شد که امروزه با  بانک ملی پارس‌آباد رسما قرارداد داریم و در روزهای آتی هم چندین بانک دیگر اضافه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی همچنین مورد رفاه جامعه نظام مهندسی شهرستان پارس‌آباد اضافه کرد: اعضای نظام مهندسی شهرستان پارس‌آباد مثل سایر مهندسین استان از 27 اسفند ماه به بعد برای زیارت مشهد مقدس که کلیه خدمات اسکان و پذیرایی آن رایگان خواهد بود در سایت نظام مهندسی ثبت‌نام کنند