رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

فعالیت 38 مرکز نیکوکاری در اردبیل با محوریت مسجد - خبر

 

 

فعالیت 38 مرکز نیکوکاری در اردبیل با محوریت مسجد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل به فعالیت 38 مرکز نیکوکاری با محوریت مسجد اشاره کرد و گفت: این مراکز با شناسایی مناسب نیازمندان برنامه‌های حمایتی خود را با سرعت و کیفیت بهتری تداوم می‌بخشند.

فعالیت 38 مرکز نیکوکاری در اردبیل با محوریت مسجد

حسین دشتی اظهار کرد: کمیته امداد امام در موضوعات مختلف خیرخواهانه و امدادرسانی با مؤسسات خیریه همکاری می‌کند که از آن جمله می‌توان به تأمین هزینه‌های زندگی، جهیزیه نوعروسان و توجه به هزینه‌های درمانی و مسکن مددجویان اشاره کرد.

وی به مشارکت مناسب مؤسسات خیریه در امر امدادرسانی به خانوارهای نیازمند اشاره کرد و افزود: در سال جاری نیز با هدف دستگیری از خانواده‌های نیازمند در حدود یک هزار سبد کالا با ارزش مالی 150 میلیون تومان توزیع گردید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل تصریح کرد: از ابتدای سال جاری 5 مؤسسه خیریه با کمیته امداد امام خمینی (ره) اردبیل اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری نمودند تا با همکاری این نهادها و بخش‌ها در کنار کمیته امداد شاهد خدمت‌‌رسانی هر چه بهتر به نیازمندان و خانوارهای مستمند باشیم.

دشتی به فعالیت 38 مرکز نیکوکاری در نقاط مختلف استان اردبیل با محوریت مسجد اشاره کرد و توضیح داد: این مراکز به عنوان پل ارتباطی ثروتمندان و فقرا عمل کرده و با شناسایی مناسب نیازمندان برنامه‌های امدادرسانی و حمایتی خود را با سرعت و کیفیت بهتری تداوم می‌بخشند.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی از فعالیت مراکز نیکوکاری در محلات مختلف خبر داد و یادآور شد: این مراکز در محلات برخوردار استان نیز ایجاد شدند تا با دریافت مناسب کمک‌های مردمی نسبت به توزیع کمک‌ها در بین محلات محروم و حواشی شهر و مناطق کم‌برخوردار اقدام کنند.