سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

فعالیت 260 نیروی پلیس در طرح نوروزی استان اردبیل - خبر

 

 

فعالیت 260 نیروی پلیس در طرح نوروزی استان اردبیل

رئیس پلیس‌ راه استان اردبیل گفت: از فعالیت 260 نیروی پلیس در اجرای طرح نوروزی پلیس در استان اردبیل خبر داد.

فعالیت 260 نیروی پلیس در طرح نوروزی استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سیدحجت فتاحی، رئیس پلیس‌ راه استان اردبیل در اجرای طرح نوروزی پلیس ۲۶۰ نفر روز نیروی پلیس در قالب ۶۵ تیم به صورت روزانه به خدمات‌رسانی به مسافران خواهند پرداخت که در این زمینه هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

وی بیان کرد: طرح نوروزی پلیس از 23 اسفندماه امسال آغاز شده و تا روز 15 فروردین‌ ماه سال آینده اجرای آن ادامه خواهد داشت که در این مدت نیروهای پلیس راه به خدمات‌رسانی به مسافران در سطح جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان خواهند پرداخت.

رئیس پلیس‌ راه استان اردبیل تصریح کرد: در اجرای طرح نوروزی پلیس 260 نفرروز نیروی پلیس در قالب 65 تیم به صورت روزانه به خدمات‌رسانی به مسافران خواهند پرداخت که در این زمینه هماهنگی‌های لازم انجام شده ‌تا بتوانیم به نحوی شایسته و مناسب شاهد خدمات‌رسانی نیروهای پلیس به مردم و مسافران در سطح جاده‌ها باشیم.

فتاحی با اشاره به تعامل و همکاری مناسب نیروهای پلیس و راهداری در طرح نوروزی سال‌های گذشته گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته در راستای خدمات‌رسانی به مردم و ایجاد آرامش و امنیت در سطح جاده‌های استان در آماده‌باش کامل خواهیم بود تا با مشکل و نارسایی در این حوزه مواجه نباشیم.

وی با تاکید بر رعایت کامل قوانین و مقررات از سوی رانندگان و ترددکنندگان از سطح جاده‌های استان بیان کرد: رعایت قوانین و نیز رانندگی با سرعت مطمئنه از مهمترین شاخص‌هایی بوده که می‌تواند زمینه‌ساز جلوگیری از حوادث و تصادفات جاده‌ای شود که امیدواریم با مد نظر قرار دادن این موضوع سفری ایمن و بی‌خطر را در محورهای مواصلاتی استان برای خود و سایر ترددکنندگان فراهم آورند.

وی با اشاره به کاهش تلفات و تصادفات جاده‌ای در استان و موفقیت‌های استان اردبیل در حوزه مسائل ترافیکی افزود: تلاش‌ها و اقدامات شبانه‌روزی نیروهای پلیس راه و رهداری و جمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در تحقق این امر بسیر مناسب و شایسته قدردانی بوده که امیدواریم امسال نیز بتوانیم در این حوزه اقدامات خود را تقویت کنیم.