جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

فعالیت ۷۳۰۰ ورزشکار سازمان‌ یافته در پارس‌آباد - خبر

 

 

فعالیت ۷۳۰۰ ورزشکار سازمان‌ یافته در پارس‌آباد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس‌آباد گفت: امسال بیش از ۷۳۰۰ ورزشکار، سازمان یافته و بیمه شده‌اند و بیش از ۱۲ مورد میزبانی مسابقات استانی نیز در رشته‌های مختلف در شهرستان پارس‌آباد انجام گرفته است.

فعالیت ۷۳۰۰ ورزشکار سازمان‌ یافته در پارس‌آباد
علیرضا محبی گفت: در سال‌جاری بیش از ۷۳۰۰ ورزشکار در شهرستان پارس‌آباد سازمان یافته و بیمه شده‌اند و بیش از ۱۲ مورد میزبانی مسابقات استانی نیز در رشته‌های مختلف در شهرستان انجام گرفته است.
 
وی افزود: همچنین امسال در راستای گسترش ورزش همگانی و نشاط اجتماعی ۴ ایستگاه ورزشی در سطح شهرستان پارس‌آباد فعال شده و بیش از ۳۳ باشگاه ورزشی خصوصی و ۱۹ اماکن دولتی نیز در این راستا فعالیت می‌کنند.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس‌آباد ادامه داد: ۶۳ مدال کشوری، یک مدال آسیایی و ۳۱ مدال بین‌المللی توسط ورزشکاران پارس آبادی کسب شده که نشانگر استعداد و توانایی بالای جوانان خطه مغان است.
 
محبی تصریح کرد: در طی سال‌جاری سالن فاطمه الزهرا(س) از طریق ماده ۲۷ به بخش خصوصی جهت بهسازی واگذار شده که در آینده نزدیک در اختیار ورزشکاران قرار می‌گیرد.
 
وی بیان کرد: امسال همچنین ۱۶ مورد همایش پیاده‌روی، ۳۸ مورد کوه‌روی و کوهپیمایی، ۲۴ مورد جشنواره بومی و محلی، ۸ مورد همایش دوچرخه‌سواری، ۵۰۰ مورد مسابقات ورزشی، ۲۰ مورد جشنواره فرهنگی و ورزشی، ۱۲۰۰ مورد ورزش صبحگاهی در ایستگاه‌های مختلف، ۱۶ مورد کارگاه مهارت‌های زندگی و ازدواج، ۶ مورد کارگاه‌های آموزشی و ۹۰ مورد مسابقات کارکنان دولت برگزار شده است.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: اعتبارات پروژه‌های عمرانی این اداره در سال جاری ۵ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان بوده و پروژه‌های سالن وزنه‌برداری و زمین چمن طبیعی، با اعتباری بالغ بر۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در حال احداث هستند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، محبی گفت: ورزش پارس‌آباد برای تداوم مسیر توسعه و رسیدن به جایگاه واقعی ملی و بین‌المللی خود، به همراهی، همدلی و حمایت مسؤولان شهرستانی و استانی نیازمند است و اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس‌آباد نیز با تمام توان برای رفع مشکلات ورزشکاران و توسعه ورزش شهرستان تلاش خواهد کرد تا شاهد درخشش ورزشکاران خطه مغان در میادین مختلف ورزشی باشیم.