جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

فعالیت ۳۰ رشته ورزشی در استان اردبیل آغاز می‌شود - خبر

 

 

فعالیت ۳۰ رشته ورزشی در استان اردبیل آغاز می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: از هفته جاری فعالیت ۳۰ رشته ورزشی اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا، در باشگاه‌های دولتی و خصوصی استان اردبیل آغاز می‌شود.

فعالیت ۳۰ رشته ورزشی در استان اردبیل آغاز می‌شود

سجاد انوشیروانی اظهار کرد: از هفته جاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فعالیت ۳۰ رشته ورزشی اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا، در باشگاه‌های دولتی و خصوصی استان اردبیل آغاز می‌شود.

وی افزود: با توجه به نیاز جامعه به ایجاد نشاط و شادابی، از مسؤولان ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها انتظار می‌رود برنامه‌ریزی لازم را برای برگزاری برنامه‌های ورزشی با رعایت مسائل بهداشتی انجام دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: دارت، تنیس، تنیس روی میز، پتانگ، شطرنج، وزنه‌برداری، قایقرانی، دوومیدانی، اسکیت بولینگ، تیراندازی با کمان، تیراندازی با تفنگ، سوارکاری، اتومبیل‌رانی، موتورسواری، دوچرخه‌سواری، کوه‌نوردی، جهت‌یابی، بیلیارد، اسکی، پیاده‌وری، غواصی، بازی‌های فکری، یوگا، ماهیگیری ورزشی، آمادگی جسمانی و فریزبی، رشته‌هایی هستند که می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

انوشیروانی بیان کرد: با توجه به اهمیت رعایت نکات بهداشتی مربوط به گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی، نظارت‌های لازم از تمامی باشگاه‌ها به‌طور دقیق انجام خواهد شد.

وی گفت: با توجه به این‌که تعطیلی باشگاه‌ها به‌دلیل شیوع ویروس کرونا باعث خسارت به باشگاه‌داران شده است، پرداخت تسهیلات ۱۶۰ میلیون ریالی و ثبت‌نام صاحبان باشگاه‌های خصوصی برای برخورداری از این وام، بخشی از اقدامات صورت گرفته از سوی اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل برای جبران این خسارت است.