سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

فعالیت ۱۹۲ دفتر پیشخوان دولت در اردبیل ساماندهی شد - خبر

 

 

فعالیت ۱۹۲ دفتر پیشخوان دولت در اردبیل ساماندهی شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از فعالیت ۱۹۲ دفتر پیشخوان خدمات دولت و ICT روستایی در استان و ارائه ۲۴۷ خدمت توسط این دفاتر خبر داد.

فعالیت ۱۹۲ دفتر پیشخوان دولت در اردبیل ساماندهی شد

بهروز رزمی افزود: ۲۴۷ خدمت توسط دستگاه‌های اجرایی استان برون‌سپاری شده است.   

وی اظهارداشت: از دفاتر پیشخوان و مراکز روستایی فعال در استان ۸۱ دفتر در اردبیل، چهار دفتر در اصلاندوز، هفت دفتر در بیله‌سوار، ۲۳ دفتر در پارس‌آباد، ۱۱ دفتر در خلخال ، یک دفتر در سرعین، ۱۴ دفتر در گرمی، ۲ دفتر در کوثر، ۳۵ دفتر در مشگین‌شهر، ۹ دفتر در نمین و پنج دفتر در نیر خدمات‌رسانی می‌کنند.

او گفت: در حال حاضر خدمات ۱۲ دستگاه اجرایی در استان از جمله مدیریت امور شعب پست بانک، اداره کل ثبت احوال، شرکت گاز، شرکت خدماتی ایرانسل، شرکت آبفا، اداره کل خدمات درمانی، شرکت توزیع نیروی برق، شرکت مخابرات، اداره کل پست، اداره کل مسکن و شهرسازی، شرکت آب فاضلاب روستایی و سازمان حج و زیارت، برون‌سپاری شده و توسط دفاتر پیشخوان ارائه می‌شود.

وی افزود: بر اساس اعلام نتایج رتبه‌بندی دفاتر شهری و روستایی از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نیمه نخست سال جاری، ۷۹ دفتر استانی در سامانه جامع ارزیابی شرکت کردند که ۴۹ دفتر شهری و دو دفتر روستایی دارای رتبه یک، ۲۲ دفتر شهری و یک دفتر روستایی دارای رتبه دو، چهار دفتر شهری و یک دفتر روستایی دارای رتبه سه هستند و دفاتری که در ارزیابی نیمه اول امسال شرکت نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور و ثبت مدارک و مشخصات در رتبه‌بندی شرکت کنند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل همچنین گفت: امسال ۱۹ پرونده تخلف دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی در استان بررسی و مطابق با آیین‌نامه‌ها و برابر قوانین، احکام مربوطه صادر شد.