جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

فعالیت مرکز درمان ناباروری در اردبیل شبانه‌روزی شد - خبر

 

 

فعالیت مرکز درمان ناباروری در اردبیل شبانه‌روزی شد

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از ارائه خدمات مرکز درمان ناباروری قفقاز در سه شیفت صبح، عصر و شب خبر داد.

فعالیت مرکز درمان ناباروری در اردبیل شبانه‌روزی شد

مهران اوچی اردبیلی اظهار داشت: با دریافت مجوز لازم از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان، از این به بعد خدمات مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی به صورت شبانه روزی و در سه شیفت صبح، عصر و شب به مراجعه کنندگان ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه شیفت شب به منظور رفاه حال زوجین مراجعه کننده فعال شده است، تصریح کرد: در تلاش هستیم با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب و استفاده از به روزترین امکانات، خدمات درمانی را با بهترین کیفیت به مراجعه کنندگان ارائه کنیم.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اظهار کرد: جذب شش نفر فلوشیپ نازایی، راه اندازی بخش لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی و ارتقاء تجهیزات مرکز درمان ناباروری قفقاز از اقدامات مهم توسعه ای این نهاد جهت رفاه حال مراجعه کنندگان در سال جاری است.

اوچی اردبیلی یادآور شد: در مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل خدمات کمک باروری از جمله میکرواینجکشن(ICSI)، تلقیح آزمایشگاهی(IVF)، انتقال جنین فریز شده، نگهداری جنین، اسپرم و تخمک، تلقیح داخل رحمی (IUI) و همچنین انجام روش PRP برای درمان شکست مکرر لانه گزینی و تعیین جنسیت به صورت تخصصی به زوجین مراجعه کننده ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: این مرکز با اتاق عمل، کلینیک تخصصی مردان و زنان، آزمایشگاه تشخیص طبی، جنین‌شناسی و ژنتیک، بخش جراحی محدود و سرپایی، مشاوره ژنتیک، مامایی، تغذیه و روانشناسی آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است.