جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

فعالیت مراکز تولیدی استان اردبیل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی - خبر

 

 

فعالیت مراکز تولیدی استان اردبیل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: از فردا صبح کلیه موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به‌صورت بنر در معابر عمومی و بروشورهای کاغذی در اختیار بازاریان و تولیدی‌های استان قرار خواهد گرفت تا همزمان با فعالیت‌های خود کلیه نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری رعایت شود.

فعالیت مراکز تولیدی استان اردبیل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

شهرام حبیب‌زاده اظهار کرد: همان‌گونه که وزارت کشور اعلام کرد امکان اینکه کلیه فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی کشور را در دراز مدت تعطیل کرد وجود ندارد و از این‌رو باید همزمان با فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی در سطح استان موازین بهداشتی را رعایت کرد.

وی افزود: در حال حاضر استان اردبیل در وضعیت کنترل کامل کرونا و شکست اپیدمی نیست و هم اکنون در فاز دوم اپیدمی کرونا قرار داریم و یک کاهش نسبی در پذیرش بیماران در استان اردبیل وجود دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: از فردا صبح کلیه موازین بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به‌صورت بنر در معابر عمومی و بروشورهای کاغذی در اختیار بازاریان و تولیدی‌های استان قرار خواهد گرفت تا هم‌زمان با فعالیت‌های خود کلیه نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری رعایت شود.

حبیب زاده بیان کرد: با همکاری کلیه دستگاه‌های اجرایی در استان سعی خواهیم کرد طی یک هفته آینده با آموزش‌های لازم به شکل‌های مختلف، تغیر رفتار نادرست فاصله‌گذاری اجتماعی که در راستای مبارزه با کرونا وجود دارد اصلاح شود تا همزمان با فعالیت مراکز تولیدی در استان، بیماری ویروسی کرونا هم کنترل شود تا با یک گذر متوسط و کم هزینه از اپیدمی کرونا خارج شویم.

وی ادامه داد: از عموم مردم استان اردبیل با توجه به وضعیت موجود  تقاضای جدی داریم که فاصله‌گذاری اجتماعی را در کلیه معابر و محل‌های عمومی رعایت کنند.