جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

فعالیت در شبکه دانش آموزی شاد با اینترنت رایگان - خبر

 

 

فعالیت در شبکه دانش آموزی شاد با اینترنت رایگان

اینترنت دانش آموزانی که در شبکه شاد فعالیت دارند، رایگان محاسبه می شود.

فعالیت در شبکه دانش آموزی شاد با اینترنت رایگان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: بدستور رییس جمهور محترم از ۱۵ شهریور ماه، برای تمامی دانش آموزانی که در شبکه دانش آموزی شاد فعالیت دارند، اینترنت بصورت رایگان محاسبه می‌شود.
ناصری با تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به فرهنگیان و دانش آموزان استان، اظهار داشت: مدارس براساس پروتکل‌های بهداشتی که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته، بازگشایی شده است.
وی افزود: رعایت فاصله اجتماعی، تهویه مناسب، استفاده از ماسک و تغییر در جدول زمانی ساعات برگزاری کلاس‌ها از ارکان اصلی این پروتکل بهداشتی می‌باشد.
به گفته وی تنها تضمین آموزش و پرورش به والدین در مورد حفظ سلامت دانش آموزان، رعایت پروتکل‌های بهداشتی است که در حال حاضر نهایت تلاش را می‌کنیم که این امر میسر شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، نشان ساخت: هر اقدامی مبنی بر اخذ تعهدنامه از والدین در برخی مدارس که تعداد آن‌ها هم خیلی اندک است، جزو ابلاغیه آموزش و پرورش نیست.
ناصری در ادامه از حضور ۹۰ درصد دانش آموزان ابتدایی، ۸۸ درصد دانش آموزان متوسطه دوره اول و ۸۵ درصد متوسطه دوره دوم در روز بازگشایی مدارس خبر داد.
وی گفت: برای جبران آموزشی دانش آموزان، برنامه زمانی جهت استفاده دانش آموزان از آموزش مجازی این شبکه در دوره‌های مختلف تحصیلی ارائه شده است.