جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

فعالیت بیش از 11 هزار راننده در حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل - خبر

 

 

فعالیت بیش از 11 هزار راننده در حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از فعالیت 11 هزار و 400 راننده در بخش حمل و نقل کالای استان خبر داد.

فعالیت بیش از 11 هزار راننده در حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل

کلیم الله وثوقـی در بازدید از شرکت‌های حمل و نقل شهرستان پارس‌آباد با بیان اینکه 2 میلیون و 586 هزار تن کالا و بار در 7 ماه گذشته در استان جابجا شده، از صدور 182 هزار و 325 برگ بارنامه خبر داد.

وی وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان کاملا عادی و روان است و از تلاش‌های شبانه روزی رانندگان قدردانی کرد و افزود: بیشترین کالای استان از شهرستان‌های اردبیل و پارس آباد جابجا شده است.  

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل محصولات کشاورزی، سیمان، آب معدنی، انواع چوب و سوخت را عمده کالاهای جابجا شده استان در مدت یاد شده دانست و گفت: حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم اولویت اصلی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با ۷ هزار و ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و تصریح کرد: 11 هزار و 400 راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می کنند.

وثوقی افزود: باتوجه به شیوع ویروس کرونا کلیه اقدامات لازم و پروتکل های بهداشتی به شرکت های حمل ونقل کالا و مسافر ابلاغ شده و فاصله گذاری اجتماعی نیز رعایت می شود.

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می شود و مردم، رانندگان و صاحبان کالا می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.