جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

فعالیت بیش از ۱۱ هزار راننده در استان اردبیل - خبر

 

 

فعالیت بیش از ۱۱ هزار راننده در استان اردبیل

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از فعالیت بیش از ۱۱ هزار راننده در سطح استان اردبیل خبر داد.

فعالیت بیش از ۱۱ هزار راننده در استان اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحمتی از فعالیت ۸۷ شرکت حمل ونقل و ۱۱ هزار و ۴۰۰ راننده در استان اردبیل خبر داد و گفت: در ۸ ماهه نخست امسال بیش از ۲ میلیون و ۶۰۰ تن کالا توسط رانندگان در استان اردبیل جابجا شده است.
 
او ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات رانندگان توزیع ۵۶ هزار حلقه لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه‌ای در بین رانندگان استان اردبیل را یادآور شد و اظهار کرد: یکی از مطالبات مهم رانندگان افزایش نرخ کرایه‌ها و همچنین بیمه تکمیلی آن‌ها بود که هر دو مورد حل و فصل شد.
 
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: رانندگان برون شهری که دارای بارنامه و کارت هوشمند می‌باشند می‌توانند با مراجعه به صنف یا شرکت حمل ونقل مربوطه نسبت به بیمه تکمیلی خود و افراد خانواده اقدام کنند.
 
رحمتی با اشاره به فعالیت ۱۳۳ دوربین تردد شمار، نظارت تصویری و ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت در محور‌های مواصلاتی استان افزود: با رانندگان متخلف در جاده‌ها در کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ برخورد قاطع انجام می‌شود.
 
او با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس در آن شرایط سخت و حساس جنگ که دشمن به صورت زمینی و هوایی کشورمان را مورد هدف قرار داده بود مایحتاج مردم هم خریداری و در بنادر صف کشیده شده بود گفت: در ۲۶ آذرماه سال ۱۳۶۲ به فرمان حضرت امام (ره) رانندگان کشور و کامیون داران جهت تخلیه مایحتاج مردم به بنادر اعزام و مایحتاج روزانه مردم را به استان‌های مختلف کشور رساندند.