رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

فعالیت بنیاد مسکن در زلزله اخیر نشان از مدیریت و آموزش چشم‌گیر است - خبر

 

 

فعالیت بنیاد مسکن در زلزله اخیر نشان از مدیریت و آموزش چشم‌گیر است

مدیرکل اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در زلزله اخیر فعالیت بنیاد مسکن چشم‌گیر بود و این مبین این است که در افزایش بهره‌وری کارکنان در مدیریت حوادث آموزش تاثیر زیادی دارد.

فعالیت بنیاد مسکن در زلزله اخیر نشان از مدیریت و آموزش چشم‌گیر است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جلال‌الدین خزاعی عصر امروز در همایش کشوری روسا و کارشناسان بنیاد مسکن در سرعین اظهار داشت: مدیریت استرس، بیمه بازنشستگی و آموزش سامانه 360 درجه‌ای کارکنان بنیاد مسکن از موضوعات مطرح شده در این دوره بود.
 
وی با بیان این  که آموزش مقدم بر هر اقدامی است افزود: در زلزله اخیر فعالیت بنیاد مسکن چشم‌گیر بود و این مبین این است که در افزایش بهره‌وری کارکنان در مدیریت حوادث آموزش تاثیر زیادی  دارد.
 
مدیرکل اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن مثبت ارزیابی کردن کارنامه بنیاد مسکن استان در حوزه‌های اداری و پشتیبانی و تائید فرمایشات مدیرکل بنیاد مسکن استان، از ایشان و مجموعه بنیاد مسکن استان تقدیر و تشکر کردند.
 
خزاعی نیروی انسانی را با ارزشترین سرمایه هر سازمان خوانده و بر حفظ نیروی انسانی از طریق ارج نهادن به آنان و فراهم کردنبسترهای لازم در کارآمدی بیش از پیش پرسنل برای بهره‌وری روز افزون در تعالی سازمان و رسیدن به اهداف تاکید کرد.
 
وی ضمن مثبت ارزیابی کارنامه بنیاد مسکن استان در حوزه‌های اداری، پشتیبانی، فنی و اجرایی از مجموعه بنیاد مسکن استان به ویژه مدیریت آن تقدیر و تشکر کرد.