جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

فعالیت «خانه مسافر» در اردبیل تا اطلاع ثانوی ممنوع شد - خبر

 

 

فعالیت «خانه مسافر» در اردبیل تا اطلاع ثانوی ممنوع شد

مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل از ممنوعیت فعالیت خانه مسافر‌های استان به دلیل پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تا اطلاع ثانونی خبر داد.

فعالیت «خانه مسافر» در اردبیل تا اطلاع ثانوی ممنوع شد

نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل امروز در جلسه شورای معاونین اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان اردبیل، فعالیت خانه مسافرها تا اطلاع بعدی ممنوع خواهد بود.

او افزود: به منظور توجه به مسائل بهداشتی در اماکن گردشگری رعایت شیوه نامه‌های وزارت بهداشت و میراث فرهنگی ضروری بوده و خوشبختانه در این خصوص همکاری مناسبی را از سوی فعالان صنعت گردشگری منطقه شاهد هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به مشاهده نمونه‌های مثبت از ویروس کرونا در استان اردبیل لازم است تا شیوه نامه مرتبط برای پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا به شکل مناسبی برای فعالیت مراکز گردشگری ابلاغ شود و با توجه به اهمیت موضوع اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل نیز با جدیت پیگیر تحقق این مهم خواهد بود.

فلاحی ادامه داد: با توجه به تصمیم گیری ابلاغی از سوی وزارت میراث فرهنگی، به منظور پیشگیری از شیوع بیماری پذیرش تورهای گردشگری گروهی در هتل‌ها و موزه‌های استان اردبیل ممنوع خواهد بود.