جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

فعالیت‌های گسترده بسیج در حوزه بهداشت و سلامت/ پیشرفت ۷۰ درصدی بیمارستان ۹۶ تختخوابی اردبیل - خبر

 

 

فعالیت‌های گسترده بسیج در حوزه بهداشت و سلامت/ پیشرفت ۷۰ درصدی بیمارستان ۹۶ تختخوابی اردبیل

دبیر برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از فعالیت‌های گسترده بسیج در حوزه بهداشت و سلامت خبر داد و گفت: تولید ماسک، مواد ضدعفونی و توزیع پک‌های بهداشتی از جمله فعالیت‌های بسیج در حوزه سلامت بوده است.

فعالیت‌های گسترده بسیج در حوزه بهداشت و سلامت/ پیشرفت ۷۰ درصدی بیمارستان ۹۶ تختخوابی اردبیل

اصغر عباس‌زاده اظهار کرد: برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج ۳۰ آبان تا ۶ آذر در سراسر استان اردبیل برگزار خواهد شد که تمامی این برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حداقل نفرات خواهد بود.

وی افزود: بسیج همواره در حل مشکلات و معضلات کشورمان پیش قدم بوده و پس از شیوع کرونا نیز وارد عمل شد و فعالیت‌های گسترده‌ای را انجام داد.

دبیر برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل عنوان کرد: در اوایل کرونا که کمبودهایی دربازار ماسک و دستکش وجود داشت، بسیج اقدام به تولید ۲ میلیون و ۲۸۵ هزار ماسک و ۲۰۰ هزار جفت دستکش کرد.

عباس‌زاده یادآور شد: طی ۹ ماه سال‌جاری در زمینه کمک به کادر درمانی استان، بیش از ۴۰ ایستگاه سلامت و غربالگری با مشارکت بسیج جامعه پزشکی برپا شده و در زمینه آموزش، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی، خدمات ارزنده‌ای برای اقشار مختلف مردم به‌ویژه در مناطق محروم و حاشیه شهرها ارائه گردید.

وی با اشاره به طرح‌های عمرانی سپاه و بسیج استان در حوزه سلامت، عنوان کرد: درمانگاه خاتم‌الانبیاء پارس‌آباد با هزینه ۹۰ میلیارد ریال امسال همزمان با هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری رسید و بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرک کارشناسان اردبیل نیز با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد و درمانگاه شهید جعفرپور شهرستان گرمی با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال احداث است.