جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

فرهنگیان اردبیل به زیارت گلزار شهدا رفتند - خبر

 

 

فرهنگیان اردبیل به زیارت گلزار شهدا رفتند

 

در آستانه هفته بزرگداشت معلم مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل به همراه کارکنان و جمعی از فرهنگیان به زیارت گلزار شهدا در بهشت فاطمه (س) رفتند تا به مقام شامخ آنها ادای احترام کنند.

 

خبرگزاری فارس: فرهنگیان اردبیل به زیارت گلزار شهدا رفتند

 

این مراسم در بهشت فاطمه (س) اردبیل برگزار شد و کارکنان آموزش و پرورش استان اردبیل در کنار غبارروبی، عطرافشانی و زیارت گلزار شهدا یاد و خاطره فرزندان رشید این مرز و بوم را که در دفاع از اسلام و انقلاب مجاهدت کردند، گرامی داشته و با آرمان بلند آنها در بهشت فاطمه (س) اردبیل تجدید میثاق کردند.

یوشع اصغری، مدیر ناحیه دو در این مراسم که با حضور صابر سپهری، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، مصطفی جوادی، دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم و کارکنان اداره‌کل و مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو اردبیل برگزار شد، شهیدان را شاهد اعمال و رفتار مدیران عنوان کرد و بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و مداحی توسط یکی از همکاران حاضر با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهدای فرهنگی و دانش‌آموز را گرامی داشتند؛ سپس مدیرکل و کارکنان آموزش و پرورش استان اردبیل و ناحیه دو با نثار گل، گلاب‌پاشی و قرائت فاتحه به مزار مطهر شهدا و آیت‌الله مروج، نماینده ولی فقیه فقید استان اردبیل با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران تجدیدبیعت کردند.