سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

فرمایش رهبری در خصوص حفظ اراضی و مبارزه با زمین‌خواری فصل‌الخطاب ادارات است - خبر

 

 

فرمایش رهبری در خصوص حفظ اراضی و مبارزه با زمین‌خواری فصل‌الخطاب ادارات است

معاون فرماندار خلخال گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص حفظ کاربری اراضی ملی و طبیعی دستورالعمل رهبر انقلاب فصل‌الخطاب مسئولین ادارات است.

فرمایش رهبری در خصوص حفظ اراضی و مبارزه با زمین‌خواری فصل‌الخطاب ادارات است

جابر قربانزاده پیش از ظهر امروز در سومین جلسه مبارزه با ساخت‌ و ساز‌های غیرمجاز و مقابله با پدیده زمین‌خواری در شهرستان خلخال اظهار کرد: فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص حفظ اراضی و مبارزه با زمین‌خواری فصل‌الخطاب ادارات است.

وی با اشاره به این موضوع که ادارات خدمات‌رسان در شناسایی و مبارزه در صف اول قرار دارند، گفت: حفظ کاربری‌ها در شهرها و روستاها به عهده مسئولین ادارات خدمات‌رسان است و با هرگونه کوتاهی در این زمینه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

معاون فرماندار خلخال از ادارات خواست تا ساخت و ساز‌های غیر مجاز را کنترل کرده و بخشداران  نیز در خصوص خارج محدوده قانونی روستا ( حریم ) اقدام کنند.

قربانزاده از مردم خواست تا با رعایت قانون در نظم بخشی به ساخت‌ و سازها کمک کنند و از ادارات خواست با رعایت دستور العمل‌های قانونی مبارزه با پدیده زمین‌خواری  در توسعه با نظم شهرها تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس،این مسئول از شهرداران نیز خواست تا در شهرهای خلخال، هشجین و کلور نسبت به کنترل روزانه ساخت‌ و سازهای غیر مجاز تلاش کنند.