جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

فرماندار نیر: کاهش بیکاری در نیر نیاز به تلاش جهادی دارد - خبر

 

 

فرماندار نیر: کاهش بیکاری در نیر نیاز به تلاش جهادی دارد

فرماندار نیر از مسوولان دستگاه‌های اجرایی خواست برای جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات ملی و استانی بکوشند و از تمام بندها و تبصره‌های قانون بودجه برای جذب اعتبارات بهره بگیرند.

فرماندار نیر: کاهش بیکاری در نیر نیاز به تلاش جهادی دارد

شجاع اقبالی اظهارداشت: در شرایطی که دولت با تنگناهای مالی مواجه است، جلب مشارکت بخش خصوصی و حتی واگذاری طرح های عمرانی به این بخش می‌تواند با افزایش سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌ها و خدمات‌رسانی به مردم کمک کند. 

وی مرحله دوم اشتغال روستایی و اشتغال فراگیر، وام های اشتغالزایی کمیته امداد و بهزیستی را فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال در شهرستان دانست و ادامه داد: اگر همدلی و هم افزایی سرلوحه کار مدیران باشد به طور حتم بر مشکل بیکاری جوانان این دیار غلبه خواهیم کرد. 

اقبالی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی با حضور در بین مردم مشکلات آنان را بشنوند و برای رفع دغدغه‌های آنان تدابیر و برنامه‌ریزی‌های لازم را اتخاذ کنند. 

وی به سرمایه‌گذاری در شهرستان اشاره کرد و گفت: در ناحیه صنعتی ۳۵ مورد سرمایه‌گذاری در حال اجراست و برخی از آنها به اتمام رسیده و در شهرک تخصصی آب نیر امسال هشت واحد کارخانه آبمعدنی راه‌اندازی شده و خواهد شد.

سرپرست فرمانداری نیر طرح تکریم ارباب رجوع را مهم دانست و از ادارات خواست تا در راستای حل مشکلات مردم تمام تلاش خود را انجام دهند.

سرپرست فرمانداری نیر به اجرای طرح هادی و تهیه طرح هادی در روستاهای شهرستان هم تاکید کرد و خواستار بازنگری هرچه سریع طرح‌های هادی روستایی شد.