سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

فرزندان شهدا به دیدار جانبازان اردبیلی رفتند - خبر

 

 

فرزندان شهدا به دیدار جانبازان اردبیلی رفتند

مشاور استاندار اردبیل در امور ایثارگران گفت: در یک حرکت شایسته و مناسب این بار فرزندان شهدا در تجلیل از جانبازان به دیدار جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان ایثار رفتند.

فرزندان شهدا به دیدار جانبازان اردبیلی رفتند

رحیم صدقیانی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی ایثارگران دستگاه‌های اجرایی در اردبیل اظهار کرد: ما به عنوان دبیر این شورا در حالی نهمین جلسه شورای هماهنگی ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی را برگزار می‌کنیم که نشست صمیمی فرزندان شهدا را با استاندار اردبیل شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: فرزندان شهدا در فضای مجازی و در قالب گروه یادگاران سعی در برقراری ارتباط و تبادل افکار با همدیگر داشته باشند به طوریکه در این فضا فرزندان شهدا سعی می‌کنند درددل‌ها و برخی خواسته‌های خود را مطرح کنند که در این بین در دیدار صمیمی با استاندار و مدیران برخی گله‌مندی‌ها از مسؤولان به ویژه حوزه آموزش و پرورش مطرح شد.

مشاور استاندار اردبیل در امور ایثارگران گفت: در 37 سال گذشته حرکت اخیر دیدار فرزندان شهدا با جانبازان بستری در بیمارستان ایثار بی‌سابقه بوده و در کنار آن شاهد برگزاری جشن نیمه شعبان فرزندان شهدا و ایثارگران در گرامیداشت این ایام بودیم.

صدقیانی از حضور فرزندان شهدا در منزل شهید مدافع حرم هاشم دهقانی‌نیا خبر داد و افزود: انتظار ما این است که خانواده‌های شهدا و ایثارگران بیش از هر زمان دیگر مورد توجه قرار گیرند و دستگاه‌های مختلف در ارائه خدمات از حوزه بهداشت و درمان گرفته تا خدمات حوزه مسکن و استخدام این جامعه شریف کمر همت ببندند.

در این نشست مسؤولان راه و شهرسازی از واگذاری 120 قطعه زمین به 360 ایثارگر به صورت سه واحده خبر داد و بیان کرد:‌ این واگذاری در شهرک الهیه انجام شده و 288 نفر تاکنون با معرفی بنیاد شهید با شرایطی که داشتند از این زمین‌ها بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، رابط امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی نیز با اشاره به حضور ایثارگران در سازمان جهاد کشاورزی و فعالیت آنها در بخش جذب و استخدام نیروها از بین خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران اضافه کرد: سامانه جامع ایثارگران در سازمان جهاد کشاورزی در سال‌های اخیر شکل گرفته است.