جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

فردا نماز جمعه در اردبیل اقامه نمی‌شود - خبر

 

 

فردا نماز جمعه در اردبیل اقامه نمی‌شود

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: بنابر رعایت ضوابط ستاد مقابله با کرونا فردا نماز جمعه در شهرستان‌های اردبیل و مشگین‌شهر اقامه نمی‌شود.

فردا نماز جمعه در اردبیل اقامه نمی‌شود
حجت‌الاسلام ناصر نصیری اظهار داشت: بنابر رعایت ضوابط ستاد مقابله با کرونا و نیز تشدید وضعیت قرمز شیوع این بیماری فردا نماز جمعه در شهرستان‌های اردبیل و مشگین‌شهر، لاهرور و رضی اقامه نمی‌شود.
 
وی بیان کرد: در بقیه شهرستان‌ها هم نماز جمعه با رعیت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی اقامه می‌شود که از مردم انتظار داریم از آوردن کودکان و سالمندان با توجه به حساسیت شرایط اجتناب کنند و تمامی موازین بهداشتی مورد توجه واقع شود.
 
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: از حاضران در اقامه نماز جمعه انتظار می‌رود حتما از ماسک استفاده کنند و استفاده از مهر و سجاده شخصی را در هنگام اقامه نماز مورد توجه واقع دهند تا شرایط شیوع این بیماری در استان کاهش یابد.
 
نصیری ادامه داد: تا زمان تداوم وضعیت قرمز در این شهرستان‌ها اقامه نماز در این شهرستان‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود و در این زمینه انتظار می‌رود تا در راستای رسیدن به وضعیت سفید همگان همکاری‌های لازم را داشته باشند.