رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

فتح خرمشهر سند افتخار ملت و کشور ایران است - خبر

 

 

فتح خرمشهر سند افتخار ملت و کشور ایران است

خطیب جمعه اردبیل با گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر گفت: فتح خرمشهر سند افتخار ملت و کشور ایران است.

فتح خرمشهر سند افتخار ملت و کشور ایران است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین فروغی خرمشهر را معامله معنوی و متعالی ملت ایران با خداوند متعال و نتیجه مقاومت، ایثار و خونفشانی مردم و رزمندگان عنوان کرد و گفت : هم اکنون نیز خرمشهرهای مختلفی منتظر فتح ملت ایران است. امام جمعه موقت اردبیل تاکید کرد دشمنان بویژه امریکا بخاطر هراس از شعارهای توحیدی و معنوی ملت ایران همه توان نظامی اقتصادی روانی سیاسی و تبلیغی خود را برای تضعیف ایران اسلامی به کار برده است اما اگر همچون دوران دفاع مقدس با ایثار ،مقاومت و اعتقاد به تحقق وعده های الهی پیش برویم پیروزی ازان ماست.

حجت الاسلام و المسلمین فروغی افزود ما با امریکا سر جنگ نداریم آنها از آن طرف دنیا به خاورمیانه لشکر کشی کرده اند آنها صدام و داعش را علیه ایران طراحی کردند آنها از هر توطئه و فتنه ای که امکان دارد برای حذف ایران بهره برده اند اما به فضل الهی ، تدابیر رهبری و بصیرت ملت پس از این هم به اهدافشان نخواهند رسید و چنان که تجربه هم ثابت کرده درمقابل زیاده خواهی امریکا مقاومت و ایستادن جواب می دهد نه مذاکره و به فرموده امام راحل و مقام ومعظم رهبری تا آمریکا آدم نشود مذاکره سم است.

وی از مسولان هم خواست هر آنچه در توان دارند برای اسایش و معیشت مردم و کاهش مشکلات اقتصادی به جد تلاش کنند. امام جمعه موقت اردبیل در ادامه با اشاره به ایام شهادت مولا علی (ع) ، این حضرت را شاگرد خصوصی کلاس توحید و عجوبه بشریت عنوان کرد و و اهالی را به استفاده از فیوضات لیالی قدر فرا خواند.