جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

فاز اول آشیانه هواپیما در فرودگاه اردبیل احداث می‌شود - خبر

 

 

فاز اول آشیانه هواپیما در فرودگاه اردبیل احداث می‌شود

معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: با توافقی که با استانداری اردبیل انجام شده است، احداث فاز اول آشیانه هواپیما را در فرودگاه اردبیل آغاز خواهیم کرد.

فاز اول آشیانه هواپیما در فرودگاه اردبیل احداث می‌شود

مصطفی صفایی اظهار کرد: با توافقی که با استانداری اردبیل انجام شده است، احداث فاز اول آشیانه هواپیما را در فرودگاه اردبیل آغاز خواهیم کرد.

وی با اشاره به روند بهسازی باند فرودگاه اردبیل افزود: با توجه به شرایط خاص و نوع آسفالت‌ریزی، این امر در دمای خاص امکان انجام دارد که با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان، شرایط سخت خواهد شد.

تلاش برای تکمیل باند فرودگاه اردبیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن

معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بیان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا پیش از آغاز فصل زمستان و در روزهایی که امکان داشته باشد، کار را پیش ببریم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پروژه بهسازی باند فرودگاه اردبیل را به پایان برسانیم.

گفتنی است؛ امروز معاون شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، معاون وزیر کشور، معاون وزیر راه‌‌وشهرسازی و معاون قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با همراهی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با هدف بازدید و بررسی روند پیشرفت باند فرودگاه، بررسی موضوعات مرتبط با مناطق حاشیه‌نشین، بررسی و جمع‌بندی پروژه‌های شهری و نحوه همکاری با شهرداری اردبیل و... به اردبیل سفر کردند.