سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

فاتح لیگ برتر ووشوی استان اردبیل مشخص شد - خبر

 

 

فاتح لیگ برتر ووشوی استان اردبیل مشخص شد

رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل گفت: لیگ برتر ووشوی استان اردبیل با کسب عنوان قهرمانی تیم شهرآفتاب نیر به پایان رسید.

فاتح لیگ برتر ووشوی استان اردبیل مشخص شد

هوشنگ افشار اظهار کرد: روز گذشته رقابت‌های لیگ برتر ووشوی استان اردبیل با عنوان جام مقاومت اسلامی با برگزاری دیدارهای نهایی و رده‌بندی پیگیری شد و در پایان تیم شهرآفتاب نیر به عنوان قهرمان این مسابقات معرفی گردید.

وی با اشاره به برگزاری دیدار نهایی این رقابت‌ها بین تیم‌های مجتمع آبدرمانی شهر آفتاب نیر و حدید نگین اردبیل، افزود: نماینده شهرستان نیر با برتری در مقابل حریف خود به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل به کسب عنوان سومی تیم بیمه رازی عنبران اشاره کرد و توضیح داد: این رقابت‌ها با حضور پرشور ورزشکاران منتخب از شهرهای مختلف استان برگزار شد و استعدادیابان و مربیان تیم منتخب استان در طول مسابقات با دقت بازیکنان مستعد رقابت‌ها را مورد رصد قرار داده بودند.

افشار توضیح داد: در حاشیه این مراسم با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس ورزش‌ قهرمانی استان اردبیل از جعفر شیرزاده قهرمان ووشوی المپیک دانشجویان جهان و جواد آقایی قهرمان ووشوی جهان تجلیل به عمل آمد.

وی توضیح داد: حضور مسؤولان ورزشی در این دوره از رقابت‌ها مشوق خوبی برای ورزشکاران حاضر در رقابت‌ها بوده و امیدواریم با تداوم حمایت‌های مستمر شاهد قهرمانی و مدال‌آوری ووشوکاران اردبیلی در مسابقات مختلف باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل بیان کرد: در سال جاری بسیاری از ووشوکاران اردبیلی در رده‌های مختلف سنی خوش درخشیده و در مسابقات ملی نیز صاحب عناوین جهانی شدند و مطمئنا با توجه به استعدادهای موجود، افتخارآفرینی فرزندان سبلان در دیگر رویدادها نیز تداوم خواهد یافت.