سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

غلبه بر دشمنان در گرو اراده و همراهی جوانان است - خبر

 

 

غلبه بر دشمنان در گرو اراده و همراهی جوانان است

استاندار اردبیل با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن روز جوان، غلبه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بر دشمنان را در گرو اراده ملی و همراهی جوانان دانست.

غلبه بر دشمنان در گرو اراده و همراهی جوانان است

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل به مناسبت فرا رسیدن روز جوان پیامی را صادر کرد.

در متن این پیام آمده است: «معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) در درس اخلاقشان فرمودند: تمام مدایح و گفتار اهل بیت (علیهم السلام) حاکی از این است که اگر آن حضرت (علی اکبر) در کربلا به شهادت نمی‌رسید خود امام مفترض الطاعه می‌بود. و چه نیک است نامگذاری روز ولادت این شخصیت عظیم به نام روز جوان چرا که جوانان ارزشمندترین سرمایه بالفعل و بالقوه جامعه‌مان هستند.

امروز شکی نیست اگر جوانان نبودند فائق آمدن به دشمن بعثی در دوران پرافتخار دفاع مقدس که تقریباً تمامی قدرت‌های استکباری حامیانش بودن کاری سخت و بلکه محال بود و به یقین، امروز هم غلبه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بر دشمن در گرو عزم و اراده ملی و همراهی جوانان غیور این مرز و بوم الهی است.

با نهایت مسرت قلبی فرا رسیدن این روز فرخنده را به مردم ولایتمدار و مخصوصاً جوانان استان اردبیل تبریک گفته و از درگاه باری تعالی، سلامت و سعادت جوانانمان را خواستارم و امیدوارم که چونان گذشته، حضرت علی اکبر (ع) را الگوی رفتاری و گفتاری خویش قرار دهند.»