رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

غرق شدن ۳ برادر در رودخانه قره‌سو مشگین‌شهر - خبر

 

 

غرق شدن ۳ برادر در رودخانه قره‌سو مشگین‌شهر

رئیس جمعیت هلال احمر مشکین‌شهر گفت: گودال آب در رودخانه قره‌سو مشکین‌شهر جان سه برادر اردبیلی را گرفت.

غرق شدن ۳ برادر در رودخانه قره‌سو مشگین‌شهر
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عصر روز گذشته چهار جوان اردبیلی در رودخانه قره‌سو شهرستان مشگین‌شهر به دلیل بی‌احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی دچار حادثه شدند که یک نفر از آنان نجات یافته و سه نفر دیگر وضعیتی نامشخص داشتند.
 
شاهد ماجرا که از خطر غرق شدن در آب نجات یافته با چشمان خود شاهد فرو رفتن دوستانش در گودال آبی بوده و با تلاش زیاد نتوانسته آنان را نجات دهد و بلافاصله ماجرا را به پلیس اطلاع داده است.
 
رئیس جمعیت هلال احمر مشکین‌شهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در این زمینه اظهار کرد: عصر روز گذشته سه برادر  22، 24 و 34 ساله به همراه دامادشان که به احتمال زیاد اهل شهرستان اردبیل هستند به قصد ماهیگیری به رودخانه قره‌سو در حوالی روستای ارباب‌کندی شهرستان مشگین‌شهر رفته بودند که متاسفانه در آب غرق شدند و با تلاش های مستمر جسد یک نفر روز گذشته پیدا شد.
 
شهرام ابراهیمی افزود: نیروهای امدادی هلال احمر، مرکز فوریت‌های پزشکی، آتش نشانی و نیروی انتظامی در محل حادثه حضور داشته و هماهنگی لازم با مدیریت بحران استان انجام شد تا در زمینه جست‌جوی این افراد اقدام شود.
 
وی بیان کرد: عملیات جست‌وجوی این افراد با حضور تیم‌های جست‌وجو و غواصان انجام شد و در نهایت جسد دو جوان دیگر نیز پیدا شد.
 
رئیس جمعیت هلال احمر مشکین‌شهر گفت: بی احتیاطی این جوانان عامل اصلی حادثه بوده که سبب شد این سه برادر اردبیلی در آب رودخانه قره‌سو غرق شوند.